PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653607}

Rust and Bone

De rouille et d'os
7,1 18 252
oceny
7,1 10 1 18252
6,4 9
ocen krytyków
Rust and Bone
powrót do forum filmu Rust and Bone

niby taki prosty a tyle przekazuje...ja z reguły nie płacze na filmach ,ale ten bardzo mnie wzruszył..no i fajne te otwarte zakończenie...Maroion Cotillard zagrała fantastycznie swoją rolę..jedynie Matthias Schoenaerts jakoś tak mnie nie zaskoczył...w ''Głowie byka'' zagrał bardzo dobrze i oglądając go teraz jako Aliego w ''Rust and Bone'' czułam się jakby nawet min nie zmieniał..tak jakby stanął w miejscu...chyba muszę obejrzeć jeszcze jakiś film z nim ,aby z góry go nieoceniać:)

ocenił(a) film na 7
habibi18

Zastanawia mnie dlaczego użyłaś słowa piękny do oceny tego filmu. Moje osobiste odczucia dalekie są od nazywania tego filmu pięknym. Aktorsko bardzo dobry, zdjęcia na wysokim poziomie, ale historia bardzo przytłaczająca. Film mocny, momentami wręcz "brudny", obdarty z jakiejkolwiek subtelności przez co można określić go bardzo prawdziwym i w pewnym sensie kontrowersyjny - jakby nie patrzeć sceny seksu z kikutami są rzadkie w kinie. Na mnie nie wywarł piorunującego wrażenia, ale zaskoczył mnie swoją oryginalnością - sposobem ukazania historii. Temat w kinie już się pojawiał natomiast Audiard odszedł od schematów co w dzisiejszym kinie na pewno jest warte zauważenia.

johanek

Dlaczego użyłam słowa piękny???hmm...film wzbudził mój zachwyt.Byłam bardzo poruszona po obejrzniu go.Masz rację ,że jest troszkę kontrowersyjny,ale wydaje mi się ,że to dobrze ponieważ widzimy jakie ludzie mają problemy w życiu..może dzięki takiej tematyce w filmach ludzie staną się bardziej otwarci dla osób niepełnosprawnych..zauważą ,że każdy człowiek ma takie same marzenia....Teraz prawie w każdym filmie są otwarte sceny seksu i już nas one nie bulwersują,po prostu to już normalne...a tu pokazali sex osoby niepełnosprawnej..jej uczucia,marzenia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones