PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653607}

Rust and Bone

De rouille et d'os
7,1 18 252
oceny
7,1 10 1 18252
6,4 9
ocen krytyków
Rust and Bone
powrót do forum filmu Rust and Bone
ocenił(a) film na 6
nikike

Przynajmniej w jakiś w kinie w Krakowie idzie obejrzeć ten film, na całym Śląsku w ani jednym ;/ film zapowiada się na genialny, ale 100 km to sporo, żeby specjalnie jechać do kina.

wikaa

No tak, ale Bonarka nie jest dla mnie zbyt szczęśliwa, bo nie wiem czy będę mógł iść na 19.00, a o 22.30 to trochę późno. W ogóle dziwię się, że takiego filmu nie grają pod Baranami, w Arsie czy czymś takim.

użytkownik usunięty
nikike

Pod Baranami zagrają, ale dopiero od 22 lutego. Czemu tak późno? Nie wiem, być może zbyt dużo atrakcyjnych premier zostało zaplanowanych na 8 lutego i po prostu nie zmieścili wszystkiego w repertuarze na nadchodzący weekend. "Wroga nr jeden" też zagrają dopiero za tydzień.

Dzięki za info.

Również dziękuję. Cieszę się, że nie będę musiał "Wroga" w Multikinie oglądać.

użytkownik usunięty
Sqrchybyk

Nie ma za co, cieszę się że mogłem pomóc :)

nikike

"Wroga numer jeden" też grają tylko w Bonarce i Multikinie.

neo_angin

Akurat to mi nie przeszkadza.

wikaa

dokładnie- zgadzam się z Tobą- przejrzałam repertuar wszystkich kin w Katowicach i okolicy ( zwłaszcza uwzględniając kina studyjne) - a tu psinco. Wielka szkoda.

nikike

w Wawie też tylko w jednym kinie.. Cinema City Sadyba.. szkoda, bo naprawdę świetny film i niewiele osób o ni usłyszy a obejrzy jeszcze mniej :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones