PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1101}

Rybka zwana Wandą

A Fish Called Wanda
7,3 26 666
ocen
7,3 10 1 26666
6,7 9
ocen krytyków
Rybka zwana Wandą
powrót do forum filmu Rybka zwana Wandą

Stara Komedia

ocenił(a) film na 8

Ktos napisal tu na forum, ze komedia sie zestarzala - zgodze sie z tym, ale w moim przypadku nie
jest to calkiem na minus. Od kilku lat ogladam nowe komedie i zastanawiam sie czy to mi sie
poczucie humoru skonczylo, czy komedie sa juz po prostu calkiem nie smieszne. Zadna komedia
z ostatnich lat nie spowodowala bym zasmiala sie na glos, a co dopiero poplakac sie ze smiechu
jak ze Stallone w Ostarze, Hanksaw Skarbonce czy DeFunesa we Wielkiej Wloczedze? Co
najwyzej sie moge usmiechnac pod nosem. Zaczelam myslec, ze to ja sie jakas powazna
zrobilam. "Wanda" udowodnila mi, ze jeszcze potrafie sie glosno smiac na filmach.

Rlyeh

Dobra komedia jak dla mnie, ale nie powiem, żebym się uśmiał. 7/10

ocenił(a) film na 8
Rlyeh

Może to my się starzejemy ?
W każdym bądź razie kiedys dusiłem się ze śmiechu na tym filmie a teraz bardziej mnie rozśmieszyła Dzika lokatorka z Goldie Hawn i Martinem.

ocenił(a) film na 8
Rlyeh

Nie jestes sama. Genialna komedia. Podobnie jak wiekszość z de Funesem. Te nowe tez mnie nie bawią. Proste żarty, bez większej fabuły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones