PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9299}
6,4 776
ocen
6,4 10 1 776
Rykowisko
powrót do forum filmu Rykowisko

swietna komedia;)

użytkownik usunięty

..kto nie widzial, niech oglada 'w ciemno' :)
POLECAM - 'w carska jego mac'....;)

ocenił(a) film na 5

Ja z kolei odradzam nastawienia się na ten film jako z gatunku komedii.
Niewiele tu humoru i interesujacych dialogow, ogolnie pomysl tego filmu jest dosc niudany. Sam obejrzalem ten film dla Romana Wilhelmiego ale i on niezadobrze wypadl - jego sympatykom radze pominac ta pozycje :)

5/10

ocenił(a) film na 5
borch

Po części zgadzam się z Borchem-film średni, choć obsada obiecująca. Też obejrzałem dla Wilhelmiego, ale rzeczywiście jak na niego wypadł tu w sumie przecietnie.

użytkownik usunięty
borch

a mi się film podobał. choć Wilhelmi się nie popisał.

ocenił(a) film na 8

Nie dla wszystkich. Ja się uśmiałam, ale niektórzy mówią, że ten film jest bez sensu.

użytkownik usunięty
kociara_4

...dziwisz sie? Mnie juz w tym kraju nic nie zdziwi....nawet jesli za kilka lat zaczna wycinac wszedzie brzozy bo "zle sie kojarza'....;)

ocenił(a) film na 8

:)

ocenił(a) film na 4

Taka świetna obsada a wyszło...tak sobie.

ocenił(a) film na 5

Też uważam, że film jest taki sobie. Ciekawie pokazano funkcjonowanie poprzedniego systemu i chore relacje pomiędzy urzędnikami różnych szczebli. Dobrze sportretowana jest Puszcza Białowieska, ładna sfilmowana została sama puszcza, puszczańskie osady, jak i dobrze oddano klimaty panujące wśród jej mieszkańców. Ciekawostką jest też, że koledzy z czołgu Rudy 102 są tutaj ojcem i synem ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones