PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=346516}

Rzeźnia

Butcher House
3,5 1 088
ocen
3,5 10 1 1088
Rzeźnia
powrót do forum filmu Rzeźnia

Takie filmy,szczególnie z gatunku horror to przeważnie drugorzędne produkcje trzeciorzędnych wytwórni firmowych.To praktycznie z definicji filmy klasy B. Może w historii kina jest 15-20 horrorów z najwyższej półki. Reszta to są produkcje nie nastawione dla kina,ale dla wypożyczalni czy kanałów tematycznych kablówek. Czego się spodziewacie od takich produkcji?Wielkiej gry aktorskiej,logicznego scenariusza?Oglądacie taki chłam ,a potem się dziwicie,że zmarnowaliście ileś tam czasu.To tak jakbyście kupowali sportowe buty na bazarze walące na kilometr chińszczyzną i oczekiwali od takich butów wygody i ,że będą wam służyć latami.

ocenił(a) film na 5
thanau

Racja

ocenił(a) film na 6
thanau

Zgadzam sie w 100 procentach! Obejrzalem kilka razy i pomimo slabej realizacji film nie jest taki zly...niezly pomysl, kilka krwawych scen...jest "cos" w tym filmie...

ocenił(a) film na 8
otfi

Też mi się podobało
Budżet tego filmu to 165.000 usd
Okazuje się że za tak marne pieniądze mozna nakręcic przyzwoity horor

thanau

heh już mam ten film na DVD skuszony opiniami o tym filmie ( Ten gniot ma jeden plus jest stosunkowo krótki, Totalna Porażka 1/10, Co to było?Rzeźnia? Raczej katastrofa! Nieporozumienie. Kompletne dno, <"Modę na sukces" ;) Ale nie polecam>, hahaha 1/10 :D , 1/10 to za duzo, Gówno, syf, gniot, kupa, gnieciuch, badziewie, ścierwo, kaszana, chłam, kicz, żygi, szmira itd) i niedługo sobie obejrzę, ale wątpię by dostał miejsce w mojej kolekcja XD Najwyżej znów płyta zostanie sprzedana XD

movies_2

No tak jak sądziłem, nie powalił :)
Przez 20 minut nawet spoko film, po 40 już się chce go wyłączyć a po 50 w ogóle się nie da skupić, nudno dość, końcówka fajna i kamera podczas morderstw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones