PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97112}

Rzeka tajemnic

Mystic River
7,7 184 549
ocen
7,7 10 1 184549
7,8 33
oceny krytyków
Rzeka tajemnic
powrót do forum filmu Rzeka tajemnic

Dobry, ale...

ocenił(a) film na 7

Dobry, dałabym 8 gdyby nie moim zdaniem słaba końcówka. Film trzyma w napięciu (mimo że już w połowie na zasadzie snucia domysłów trafiłam w to kto jest mordercą), jednak powinien zakończyć się na tej scenie gdzie Sean przychodzi do Jimmy'ego, który siedzi na krawężniku, ale rozumiem, że scenariusz został oparty na książce.

ocenił(a) film na 6
Margo89_2

Nie jestem zadowolony z tego filmu. To nie ma żadnego znaczenia kto jest mordercą. Ogólnie wyszedł z tego dramat, a nie kryminał, bo od razu wiadomo kto nie zabił.

ocenił(a) film na 9
Margo89_2

Dałem 9, bo nie chodziło o zagadkowość (a przynajmniej nie do końca), a o utrzymanie dramatyzmu akcji. Potwierdzam, że scena łóżkowa i samej parady była zbędna. Jak było w książce nie wiem, ale przekonam się w przeciągu najbliższych kilku tygodni. ;-)

ocenił(a) film na 9
Shagrath_3

W książce była zarówno scena łóżkowa jak i parady. Tyle tylko, że scena łóżka miała miejsce chyba w nocy przed paradą (Anabeth powiedziała coś w tylu "Kiedy skończysz (seks) nie zapomnij pocałować dziewczynek na dobranoc"). Parada również była w książce i jest to bardzo ważna scena.

Margo89_2

Dla mnie był dobry, ale bez szału. Warto było go obejrzeć dla fantastycznych roli męskich i chyba tyle, bo sama historia średnio mnie wciągnęła.

ocenił(a) film na 9
Weronekk

Dobry ale bez szału , fantastyczne role ale historia średnio mnie wciągneła . Z twojej wypowiedzi stwierdzam że masz alter ego bądż Schizofrenie , trafiłem ?

JestemHoT

Ja tutaj nie widzę żadnych sprzeczności :) Jest różnica pomiędzy filmem dobrym, bardzo dobrym czy "szałowym". Ten był dobry, ale nie porażająco dobry. To że były dobre role męskie, nie znaczy, że historia musiała być jednakowo dobra, bo to dwie różne kwestie.
Ale niektórzy lubią się czepiać szczegółów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones