PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97112}

Rzeka tajemnic

Mystic River
7,7 184 346
ocen
7,7 10 1 184346
7,8 32
oceny krytyków
Rzeka tajemnic
powrót do forum filmu Rzeka tajemnic

Świetna obsada oraz bardzo dobra gra aktorska. Rewelacyjna historia przedstawiona niestety
według mnie w bardzo przewidywalny sposób. Już zaraz na początku filmu w scenie odbywającej
się w sklepie zacząłem podejrzewać że niemowa Ray może mieć coś wspólnego ze śmiercią Katie,
jak widać nie myliłem się. Spodziewałem się też konfrontacji między Jimmy'm a Dave'm, ale to że
jeden zabije drugiego było dla mnie zaskoczeniem. Film ten jest godny polecenia lecz widziałem
lepsze filmy Eastwooda :)

ocenił(a) film na 8
lepster2

Cóż, może ta przewidywalność wynika po prostu z powieści. Nie można za wiele zmieniać, gdy się adaptuje scenariusz.
Ale pewności nie mam, gdyż książki nie czytałem. A tak, jeśli chodzi o film, to w przypadku dobej gry aktorskiej, przewidywalność mi nie przeszkadza. Czy wszystkie filmy muszą być na maxa nieprzewidywalne ?

ocenił(a) film na 10
lepster2

dla mnie to najlepszy film Eastwooda

lepster2

Trochę przydługi ten film, dobra historia, chyba jeszcze nigdy Tim R. nie zagrał "tego złego", myślicie, że gdy KB podnosi piwko do SP to znak, że wie co się stało, czy po prostu chwali się dobrą robotą = rozkminką sprawy? Ale mina SP gdy dowiaduje się od KB, że zakończyli sprawę i mają winnych, mistrzostwo.

ocenił(a) film na 9
elmo81

jakiego złego ? Rola jak w Shawsank

KopsonKrk

Dlatego napisałem, że chyba nigdy nie zagrał tego złego ;)

ocenił(a) film na 9
elmo81

sorry pomyliłem się

ocenił(a) film na 7
elmo81

Zauważ, że tu też nie gra złego (przynajmniej ma motywy swojego postępowania, które nie można jednoznacznie ocenić jako "złe").

Ostatnie sceny były jedynie zaskoczeniem (scena na plaży + żona Jimmiego).

Zaskoczeniem jest chyba to że Kevin nie zagrał negatywną postać ;) Ktoś już tu wspominał "uśpionych".

ocenił(a) film na 9
elmo81

Chyba się Bacon domyślił. Bacon mówi Seanowi że znaleźli zabójców, a Sean na to szkoda że tak późno. Bacon mówi do niego coś ty zrobił.. No i ostatnia scena jak Kevin celuje do niego, na pewno wiedział.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones