PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97112}

Rzeka tajemnic

Mystic River
7,7 184 549
ocen
7,7 10 1 184549
7,8 33
oceny krytyków
Rzeka tajemnic
powrót do forum filmu Rzeka tajemnic

Książka genialna polecam. Pytanie czy warto obejrzeć film ?

ocenił(a) film na 7
indiancannabis

nie warto. Jeśli przeczytałaś książkę to na film już za późno :) chyba 5 razy się budziłam

andromeda87

Dzięki za odp.
ps. przeczytałEM :)

Chyba się jednak skusze, ze względu na to że Jimmiego gra Sean Penn, jeden z moich ulubionych aktorów.

ocenił(a) film na 7
indiancannabis

tylko nie spodziewaj się za wiele :) a może jednak Tobie się spodoba :)

ocenił(a) film na 10
indiancannabis

A ja powiem, że zdecydowanie warto. Dla mnie ten film to na prawdę coś pięknego i wyjątkowego. Książkę, oczywiście, przeczytałam, więc mam porównanie, żeby nie było. ;)
Jasne, że nie da rady wcisnąć w film wszystkich książkowych wątków, tylko głupiec ma takie nadzieje, ale mimo wszystko uważam, że film wyciska to co w książce najlepszego i jest na prawdę dobrze zrobiony.
Sean Penn jak zwykle świetny, tak samo Tim Robbins. Kevin Bacon miał troszkę mniejsze pole do popisu, niż Ci dwaj, ale również świetny.
Ze swojej strony polecam.

ocenił(a) film na 10
indiancannabis

oplaca sie dla rol penna i robbinsa

indiancannabis

Ja również przeczytałam książkę-jest świetna- i mimo iż film przedstawia może z 1/5 tego co książka to muszę przyznać że film jest bardzo dobry(jeden z moich ulubionych), mogę go oglądać setki razy i nigdy mi się nie znudzi. A to dzięki tej perfekcyjnej grze aktorów. Polecam , warty obejrzenia chociażby dla tego geniuszu aktorskiego. Clint Eastwood odwalił kawał dobrej roboty.

ocenił(a) film na 5
jagna18_filmweb

Gdybym nie przeczytała najpierw książki (czego żałuję) film podobałby mi się bardzo. A tak... wypadł dość przeciętnie przez wspomnienie tego, co czytałam. Kolejność powinna być następująca: film, później książka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones