PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97112}

Rzeka tajemnic

Mystic River
7,7 184 549
ocen
7,7 10 1 184549
7,8 33
oceny krytyków
Rzeka tajemnic
powrót do forum filmu Rzeka tajemnic

Oskar dla Penna

ocenił(a) film na 5

mi sie ten film nie podoba :) nużył mnie i usypiałam, nie mówie że Sean zagrał źle - bo zagrał znakomicie ALE... serio dali Oskara właśnie jemu? przecież postać Jacka Sparrowa wykreowana przez Deppa to jest najlepeij zagrana postać w historii kina a został bardzo niedoceniony! nie mówie tu o samym filmie Piraci z Karaibów bo to już kwestia dyskusyjna, ale nie moge przeżyc ze Depp nie dostał wtedy Oskara
Sean zasłużył ale aktorstwo Deppa bije go na głowe :) wiec moim zdaniem Oskar dla Seana troche niesprawiedliwy, takie moje zdanie
a sam film chyba tylko dla fanów aktorskiej obsady bo mi zupelnie nie przypadl do gustu

neela96

O nie... Błagam, powiedz, że byłaś pijana jak to pisałaś, bo nie wierzę, że wyskrobałaś takie głupoty na trzeźwo

ocenił(a) film na 5
Kowalski356

kto za 50 lat bedzie pamietal role i postać Seana? nikt.. bo ja zapomnialam te postac tydzien po obejrzeniu filmu
a Jacka Sparrowa kojarzy 99 % ludzi i bedzie kojarzyc przez kolejne dekady :) to swiadczy o tym jakim geniuszemjest Depp

ocenił(a) film na 9
Kowalski356

O tym samym pomyślałam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones