PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97112}

Rzeka tajemnic

Mystic River
7,7 184 549
ocen
7,7 10 1 184549
7,8 33
oceny krytyków
Rzeka tajemnic
powrót do forum filmu Rzeka tajemnic

Poszukuje filmu z ok roku 198-parę tak mi się wydaje, który kiedyś oglądałam w TV właśnie w tych latach. Opowiadał on o chłopcu, który został porwany i wykorzystywany seksualnie przed dwóch pedofili. Po latach wypuszczają go na wolność (z tego co pamiętam). I z tego co wiem sprawa skończyła się w sądzie. Dodam, że film był oparty na faktach. Czy ktoś z was wie jaki to może być film? Bo szukam go od jakiegoś czasu ale niestety nie mogę go znaleźć :( a jest wart obejrzenia :)

ocenił(a) film na 9
_anQa_

może chodzi Ci o film Uśpieni z 1995 r ? tyle że tam chłopcy trafili do poprawczaka . w rolach głównych De Niro , Hoffmann , Pitt m.in

ocenił(a) film na 10
skrzynia90

Nie to niestety nie ten film :( on jest z czasów lat 90'tych a tego którego potrzebuję jest z lat 80'tych. Akcja dotyczyła jednego porwanego chłopaka no może dwóch. Byli oni przetrzymywani w domu pedofili i tam więzionych. Pamiętam jeszcze, że jak zostali wypuszczeni mieli po ok 15 lat i nie poznawali swoich rodziców.

_anQa_

Chyba wiem o który film Ci chodzi. Pamiętam parę faktów, jeżeli dobrze myślę, jeden z tych dzieciaków był blondynem który był bardzo zamknięty w sobie, a potem zaczął buntować się wobec swoich rodziców. Kurcze, też szukam tego filmu, niestety oglądałem go lataa temu i nazwa wypadła z pamięci. Ech :(

ocenił(a) film na 10
Skins1996

Tak był blondynem właśnie, kurcze szkoda, że nie pamiętasz bo mi też wyleciało z głowy a w TV raczej go nie puszczali przez ostatnie lata :(:(:(:( no nic będę szukała dalej może jakimś cudem uda mi się go znaleźć ;)

ocenił(a) film na 9
_anQa_

kurde mi sie cos kojarzy z Dawno temu w Ameryce , ale to pewnie nie to , nawet nie wiem czy tam 2 chlopcow bylo przytrzymywanych ... Zreszta pewnie widzialas ten film . Ale jak nie to moze zobacz , chociaz nie wiem , zgaduje teraz bardziej bo film ten widzialem z dobre 4 lata temu i moge sie mylic co do fabuly

_anQa_

Napewno o ten film Ci chodzi: "Wiem, że na imię mam Steven"

ocenił(a) film na 10
zm_aut

Tak!!!!!!!! To ten!!!!!!!! Dzięki wielkie :)))))) Pozdrawiam!

zm_aut

Dzięki człowieku, również go sobie odświeżę. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones