PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97112}

Rzeka tajemnic

Mystic River
7,7 184 549
ocen
7,7 10 1 184549
7,8 33
oceny krytyków
Rzeka tajemnic
powrót do forum filmu Rzeka tajemnic

SPOILER





Nie rozumiem jak dorosly chlop nawet jesli byl molestowany mogl uwierzyc ze jesli sie przyzna do zabicia corki kolegi to ten daruje mu zycie:/

ocenił(a) film na 8
lyndal_filmaniak

Nie rozumiesz, bo nikt kto nie był molestowany pewnie nie zrozumie tego do końca, co dzieje się z psychiką dziecka, które tego doświadczyło. On już nigdy nie był taki sam, został zraniony i złamany na całe życie, jego sposób postrzegania świata zapewne odbiegał od przeciętnego "dorosłego chłopa". Może też ostatkiem nadziei liczył, że przyjaciel z dzieciństwa ulituje się nad nim, jeśli przyzna się do zabójstwa jego córki, pomimo, że tego nie zrobił?Niesprawiedliwa śmierć, a jeszcze bardziej niesprawiedliwe, że Jimmy pozostał bezkarny.

asinkai

a widzisz.a skad ty wiesz czy ja nie bylam molestowana? bylam!!! ale nie jestem tak glupia i latwowierna.o nie!!

ocenił(a) film na 8
lyndal_filmaniak

Wątpie, że gdyby było prawdą to co napisałaś, pisałabyś o tym w takim miejscu i tak swobodnie...

asinkai

nikt mnie tu nie zna.zdjecia tez nie mam.

asinkai

i juz dawno sie z tym uporalam.

lyndal_filmaniak

wybacz otwartość, ale z tym się chyba nie da uporać..

sloncek

moze nie w 100 procentach ale da:)

lyndal_filmaniak

a Co ci robili?

ocenił(a) film na 9
Aleo

Wujek gladzil po kolanie ... i jeszcze pisze o tym z uszmieszkiem ... niezly trolling ...

A jezeli to prawda to chyba jednak lyndla ma pewne odchyly od nromy ...

BigRo

Jakie mam odchyły od normy?

ocenił(a) film na 7
asinkai

Dokladnie film zasluguje na 8 ale daje 7 za ciulowe zakonczenie - Jimmy powinien pojsc siedziec. Poza tym policja szukala Dava i co nie doszli do tego co sie stalo? Mocno naciagane.

ocenił(a) film na 6
asinkai

"...jeszcze bardziej niesprawiedliwe, że Jimmy pozostał bezkarny."

Czy bezkarny? Wg mnie gest Seana w kierunku Jimmy'ego (pod koniec filmu w czasie parady) był bardzo znaczący. Sean wiedział co się stało.

A propos niesprawiedliwości. Tak to już jest: kara śmierci jest NIEODWRACALNA. A gnój jakby miał 5 deko honoru powinien w łeb sobie strzelić.

użytkownik usunięty
lyndal_filmaniak

Mógł/nie mógł - tego się nigdy nie dowiemy ponieważ to postać z filmu, wymyślona. Z resztą zasób ludzkich reakcji i zachowań jest tak szeroki, że nie wiemy, jak w rzeczywistości osoba, która doznała takiego urazu mogłaby się zachować w danej sytuacji - to otwiera drogę scenopisarzom, którzy mogliby nawet wykreować sytuację, w której Dave zostaje zjedzony przez stado wilków (dosłownie, nie w przenośni).

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się z Tobą.

użytkownik usunięty
lyndal_filmaniak

Lepiej gdyby wyjął broń i odstrzelił wszystkim łby jednym strzałem? To nie film sensacyjny, tylko dramat. A to, że powstał na podstawie tajemniczej ksiązki to dodaje klasy tej produkcji.

ocenił(a) film na 9

Poza tym o czym piszecie, wpływ na jego myślenie w tym momencie, miał spożyty alkohol.

użytkownik usunięty
lyndal_filmaniak

hahah, przyznam szczerze, że ja sądziłam, że mu daruje życie, zostaną przyjaciółmi itp. Trochę się pomyliłam no nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones