PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97112}

Rzeka tajemnic

Mystic River
7,7 184 549
ocen
7,7 10 1 184549
7,8 33
oceny krytyków
Rzeka tajemnic
powrót do forum filmu Rzeka tajemnic

oscarowa rola

ocenił(a) film na 8

Sean Penn zagrał genialnie ale Marcia Gay Harden beznadziejnnie ,dobrze że w końcu nie dostała tego oscara

ocenił(a) film na 10
noia

To była popisowa rola Penna po prostu!Patrzyłam na niego, jak wije się z bólu, jakie męczrnie przeżywa po starcie ukochanej córki. Patrzyłam i myśłałam, że chyba nie doceniałam tego faceta!cos takiego, taką role, z której tętni siła, żadza zemsty i mordu, nienawiść za to, co mu zrobione...tylko i wyłacznie Penn...

ocenił(a) film na 10
noia

* .: trochę spojlerowania :. *

Według mnie film był ciekawy aktorsko nie tylko ze względu na rolę Seana Penna. Marcia Gay Harden dopiero w tym filmie udowodniła mi, że naprawdę potrafi grać.

Słuchaj - kobieta wystawiła prawie-że-mafii własnego męża, sądząc, że jest winny! Tutaj się okazuje, że wcale winny nie był, że to przeszłość go dopadła.. Harden potrafiła pokazać najpierw strach (on jest mordercą..), wątpliwości (powiedzieć? nie powiedzieć?), później determinację (jest winien!), a później.. rozpacz, ukrywaną rozpacz, że tak mogła się pomylić.. I musi z tym żyć.

Według mnie to było bardzo prawdziwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones