PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97112}

Rzeka tajemnic

Mystic River
7,7 184 346
ocen
7,7 10 1 184346
7,8 32
oceny krytyków
Rzeka tajemnic
powrót do forum filmu Rzeka tajemnic

nurtuje mnie sprawa jak Bacon tłumaczy Penn'owi jak doszło do zabójstwa Katie.
opowiada że chłopaki bawili się bronią wpadli na jezdnie akurat nadjechała dziewczyna, chcieli ją
tylko nastraszyć walnęła jednego drzwiami i uciekła do parku, tam ją dorwali.
Na początku filmu jest opis całego zdarzenia jak tam policjanci dedukują. Dostała pierwszą kulę od
przedniej szyby bodajże w bark (na siedzeniu była krew, ślady po kuli i takimi wstąążkami
wyznaczona trajektoria) i dopiero walnęła drzwiami i uciekła do parku. taki mały szczegół

ocenił(a) film na 8
wroblak

A ja zwróciłam uwagę na to jak policjanci zdziwili się dlaczego chłopcy, którzy znaleźli porzucony samochód użyli słowa "ona". Przecież w aucie znaleziono też dokumenty, mogli po prostu z nich wyczytać, że właścicielką pojazdu była kobieta.

Tosia_5

przyjmijmy twoją wersję: skoro z dokumentów wiedzieli, że jest kobietą, to odpowiedzieliby od razu jak się nazywa, zamiast szeptać między sobą, że 'policjanci chcą znać jej imię'.
poza tym prawie nikt w takiej sytuacji nie szukałby dokumentów, tylko w panice dzwonił na policję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones