PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195202}
4,6 32 347
ocen
4,6 10 1 32347
2,1 10
ocen krytyków
S@motność w sieci
powrót do forum filmu S@motność w sieci

Ksiazka nigdy nie bedzie doruwnywala filmowi. Kazdy na swoj wlasny sposob, oczyma
wyobrazni widzi przedstawione postacie w ksiazce. Ja ogladalam ten film z obiektywnego
punktu widzenia. Tak jak przestawil mi go rezyser ( nie mialam wlasnego
wyobrazenia na temat tej historii-poprzedzonego ksiazka; tak jak wielu z was). Uwazam, ze
film ten jest przez wielu z was nieslusznie oceniany, tak niskimi puktami. Tylko dlatego, ze
wiekszosc przeczytalo ksiazke i mialo wlasna wizje tej historii, oczywiscie odmienna od
rezysera.... Pozdrawiam, wszystkich czytajacych:)

ocenił(a) film na 3
Geonumer

Film jako adaptacja książki powinien być z nią w jakiś sposób powiązany, a tu mamy jedynie bardzo spłycone główne wątki. Tu nie chodzi o własną wizję fabuły itd, tu chodzi o nastrój, specyficzne tempo historii, pewne subtelności, których ten film nie oddaje, a które nie są wymysłem czytelnika, są nadrzędnie narzucone prze twórcę historii. Gdyby to miał być film inspirowany tą książką, to ok. Ale to jest adaptacja, wystepująca pod tym samym tytułem, co książka - i to juz nie jest ok.

ocenił(a) film na 2
Geonumer

film powinien być troszkę inny, a tu jest słowo w słowo, zero własnej interpretacji scenarzysty, reżysera
Książka 8 / 10,film 2 / 10

ocenił(a) film na 1
recruit

Oceniam ten film bardzo, bardzo źle.
Totalne nieporozumienie.
Niestety ale miałem okazję go obejrzeć kilka dni temu i jest po prostu tragiczny...
Staram się o tym zapomnieć teraz.
A z książką to to ma niewiele wspólnego.
Łączy je chyba tylko tytuł.
Ocena tutaj jak najbardziej adekwatna do tego co oglądałem ale ja bym dał góra 2/10
Na więcej to to nie zasługuje.
Przykre że taką świetną książkę w tak brutalny sposób zmarnowano.
A można było naprawdę mnóstwo przedstawić tym filmem.
Nie przedstawiono nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones