PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195202}
4,6 32 345
ocen
4,6 10 1 32345
2,1 10
ocen krytyków
S@motność w sieci
powrót do forum filmu S@motność w sieci

Zastanawiam się czy ktos jeszcze idzie do Wrocławsjiego Heliosa na Uroczystą Premiere filmu z udziałem twórców która się odbędzie dnia 09.09.06r. o 18:00 i 18:30.Ktoś chętny?

ocenił(a) film na 6
Edward_Nozycoreki

Nie wiesz przypadkiem czy jeszcze są bilety i ile kosztują? Wiem tylko, że można je kupić tylko w kasie kina.

ocenił(a) film na 10
Edward_Nozycoreki

również 09.09 w Empiku na rynku Wrocławskim odbędzie się spotkanie z Chyrą, Cielecką i Wiśniewskim o 14:15

asiani

ja proponuje zarezerwować bilety na stronce heliosa.Poza tym myśle ze bilety będą kosztowały od 15-17 złotych ale raczej 15.

Edward_Nozycoreki

Apropo czy ktoś widział Album ze zdjęciami do samotności w sieci?
Uważam że zdjęcia sa całkiem przyzwojite,gwałtowne ruchy kamery i ograniczone tło troche jak w filmach niezależnych.Szykuje się dobry polski film!

Edward_Nozycoreki

Ja na pewno idę na ta spotkanie z Chyra, Cielacką, Adamkiem i Wisniewskim. To jest pewne. Ale na premierw niewiem. Mam nadzieje, ze mi się uda, ale wtedy mój fundusz zejdzie na -. No chyba ze znajdę jakiegoś sponsora.

muuchaaa

Dzowiedziałam sie że rezerwacja kosztuje 16 zł, ale to jest chyba Specialna Okazja więc moze bć drozej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones