PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195202}
4,6 32 347
ocen
4,6 10 1 32347
2,1 10
ocen krytyków
S@motność w sieci
powrót do forum filmu S@motność w sieci

nie mogę znieść tej dziewczyny na ekranie. nie ma innych aktorek????

Gandiusha

ja też jej nie lubie...
jak dla mnie ona jest strasznie sztuczna;/

jai_mee

sztuczna????no nie....absolutnie.Zgadzać się nie zgadzam...dla mnie jest jedną z lepszych błysków na młodej scenie...

danyboy1

No właśnie - błysków, i miejmy nadzieje, że tylko błysków. Moim zdaniem, ta dziewczyna niestety nie ma talentu - kto oglądał Antygonę w Teatrze Telewizji ten mógł to zaobserwować... Ta rola kompletnie jej nie wyszła.

Oczywiście możemy liczyć na to, że z wiekiem i zdobywaniem doświadczenia pozbędzie się pewnych sztuczności i będzie dobrą aktorką - na razie, życzmy jej powodzenia. Chociaż szczerze mówiąc wolałabym, żeby ktoś inny dostawał angaże zamiast Grochowskiej, ale to nie ja jestem reżyserem...

Gandiusha

Yyyy - dla mnie to jedna z najlepszych Polskich aktorek. Chociażby w "Pregach" pokazała jak znakomicie potrafi grac....

Gandiusha

Yyyy - dla mnie to jedna z najlepszych Polskich aktorek. Chociażby w "Pregach" pokazała jak znakomicie potrafi grac....

Gandiusha

Ona w "Pręgach" ogółem miała małą rólkę. W ogóle charakterystyka postaci z tego filmu była za płytka

ocenił(a) film na 7
Gandiusha

Mnie jest ona obojetna a poza tym dlugo w filmie nie bedzie

użytkownik usunięty
Mother_Earth

Uważam, że świetnie pasuje do roli Natalii. Czytając książkę, ją właśnie widziałem w tej roli. Dopiero później dowiedziałem się, że to faktycznie ona zagra. Uważam, że obsada jest świetna, pomimo kilku różnic. Bardzo lubię i cenię Cielecką, choć w książce jej postać nie jest blondynką.

Gandiusha

Ja tez bardzo nie lubie Grochowskiej. Sztuczna bardzo. I jeszcze ma pretensje, ze nie gra w serialach. Idiotka. A w roli Natalii nie pasuje, tak samo jak Cielecka jako ONA. Chyra ma to "coś". A Ostaszewska kogo gra?

anulek15

witajcie w klubie :-)

ocenił(a) film na 5
ahcynk

Ostaszewska gra lekarke. To bedzie bardzo krotka rola (i bardzo szkoda ze to ona nie jest Natalią...)

Wiadomości mam z jednego z wywiadów z M. Ostaszewską

użytkownik usunięty
mariacki

Lekarkę? Może pielęgniarkę, która opowiada historię księdza Andrzeja? To kto wtedy gra Jennifer?

Zostaje Kinga Preis. Ostaszewska mogla zagrac Natalie.

użytkownik usunięty
anulek15

To nie będzie Kinga Preis. Na stronie filmu w galerii jest wspólne zdjęcie Kingi Preis i Magdaleny Cieleckiej, a jak wiadomo, Jennifer i Ona nigdy się nie spotkały.

To kto bedzie Jennifer? Moze w ogole ja pomina.

użytkownik usunięty
anulek15

Może pominą, choć byłaby to ogromna strata, a może po prostu zagra ją ktoś, kto jeszcze nie jest oficjalnie wymieniany w obsadzie. Myślę, że te tajemnice "kto kogo gra" ma pomóc w reklamie filmu, bo ktoś może pójść na film, bo jest ciekawy, kto jest kim.

Ja gdzies czytalam, ze zagra ja Ostaszewska.

Gandiusha

Grochowska jest według mnie jedną z najbardziej sztucznych aktorek jakie widziałam - wiecznie taka sama- bezpłciowa, zero w niej emocji :|. Powtarzam za załozycielem/ką postu: Nie ma innych aktorek???

ocenił(a) film na 5
elia_2

www.samotnoscwsieci.wp.pl


Grochowska w robi Natalii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones