PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195202}
4,6 32 347
ocen
4,6 10 1 32347
2,1 10
ocen krytyków
S@motność w sieci
powrót do forum filmu S@motność w sieci

z kim w koncu w filmie cielecka byla w ciazy? z chyra czy z tym drugim? w ksiazce o ile dobrze pamietam to byla z jakubem. i czemu w tv ten film mial 2 czesci po 1,5 godziny jak pisze ze film ma 2 godziny, to byla dluzsza, serialowa wersja filmu?

ocenił(a) film na 3
Marcysia

Oczywiście, że dłuższa telewizyjna wersja, tak samo jak było chociażby z "Ogniem i mieczem". W filmie była w ciązy z Jakubem, przynajmniej tak nam się każe domyślać reżyser

ocenił(a) film na 8
Marcysia

Ale bredzicie. W książce, tak samo jak w filmie, Cielecka była w ciąży z mężem.

ocenił(a) film na 3
Pancefaust

A z czego wnioskujesz, że tak było? Dla mnie zakończenie filmu jest jednoznaczne.

VenusInFurs

W książce ONA była w ciąży z mężem, który po alkoholu ja najprościej mówiac zgwwałcił. I dlatego wykreśliła Jakba ze swojego życia. A że film jest adapatcją ksiażki...

ocenił(a) film na 7
Alex_Molly

Ani nie przeczytalam, ani nie zobaczylam gdziekolwiek zeby bylo jednoznacznie pokazane ze zaszla w ciaze z mezem. Podczas wizyty u ginekologa, lekarz jako termin poczecia podaje najbardziej prawodpodobne kilka tyg. A podczas tych kilku tyg wspolzyla zarowno z mezem, jak i z Jakubem.

ocenił(a) film na 8
pibip

W filmie była ona w ciąży z Jakubem. Natomiast w książce PRAWIE wszystko wskazuje na to, że to mąż jest ojcem dziecka. Wyjątkiem jest wypowiedź lekarza, który stwierdza, że dziecko będzie bardzo mądre.

katkuta

W książce jest w ciąży z mężem. Kiedy opowiedziała o wszystkim przyjaciółce ta zabrała ją do swego kuzyna ginekologa. Potwierdził on datę kiedy mąż ją zgwałcił, a nie tę kiedy kochała się z Jakubkiem.

Tijka

Tak, w książce była w ciąży z mężem, było tak, jak to napisała Tijka.
Tylko, czemu mówicie, że została zgwałcona? Bo jakoś nie mogę skojarzyć tego faktu (nie oglądałam filmu, czytałam jedynie książkę). Tą sytuację, kiedy mąż wpadł do domu pijany i zgwałcił żonę opowiadała Jej przyjaciółka, której się to przydarzyło, o ile dobrze pamiętam.

ocenił(a) film na 3
Ayashi_2

to chyba Asię zgwałcił mąż ;p

Ayashi_2

To "Jej" mąż w książce wpadł do domu pijany i ją zgwałcił. A jej przyjaciółka załatwiła jej ginekologa - kuzyna specjalizującego się w takich przypadkach. (Piszę tylko o książce :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones