PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655844}

Sąsiedzi

Neighbors
6,1 122 487
ocen
6,1 10 1 122487
6,4 18
ocen krytyków
Sąsiedzi
powrót do forum filmu Sąsiedzi

Zażenowanie to dobre słowo na opisanie emocji po tym filmie.
Człowiek czuje się zakłopotany, że stracił 2h swojego życia na taka głupotę.
Teraz trzeba z ogromnym dystansem podchodzić do filmów ocenionych na filmwebie jako "dobry".

diana_el

Też tak miałem... po seansie zadałem sobie tylko jedno pytanie: gdzie tu humor?
Zwiastun pokazuje film jako co najmniej American Pie, dodatkowo streszczając wszystkie śmieszne ( a raczej zabawne) momenty. Jeśli ktoś uważa to za śmieszne to polecam KAC WAWA humor na podobnym poziomie.

remi_szmulek

Dzięki za ostrzeżenie. W takim razie nie będę tracił na to czasu. A tak po za tym gdyby to było na poziomie American Pie to też trzymał bym się z daleka.

diana_el

ciekawe co ciebie smieszy, pewnie jakis pseudo inteliegncki szajs.

3xOG

bawi mnie i rozczula dowcip z Kabaretu Starszych Panów, śmieszy czasami Woody Allen, do łez doprowadzają mnie kwestie Maggie Smith w Downton Abbey - to tyle dla przykładu, a piszę bo poważnie traktuję Twoją wypowiedź do przecinka,
tego co po przecinku staram się nie widzieć :)
Dobrego wieczoru

ocenił(a) film na 7
diana_el

No cóż, iść na komedię z Sethem Rogenem i oburzać się, że nie było humoru w stylu Kabaretu Starszych Panów/Allena to tak jak iść na Allena i pytać gdzie te wybuchy, sceny walk wręcz i pościgi samochodowe... A wystarczyło obejrzeć trailer/zorientować się kim są aktorzy/zorientować się kim jest reżyser/mieć minimum pojęcia o gatunku.

doktor_nauk

Światłe słowa doktorze, to błąd który mam nadzieję popełniam ostatni raz.
Tak to jest jak się chlapnie obietnicę, ze pójdzie się z parą nastolatków na film przez nich wybrany (a co najgorsze obieca się im jeszcze, ze się za nich zapłaci! zgroza ;))
Jedyne w tej sytuacji pocieszenie to to, ze nastolatkowie wyszli równie zażenowani jak ja i zgodnie stwierdzili że będą musieli jednak staranniej dobierać repertuar nie poddając się jak cielęta reklamie.
Świat chyba się jeszcze nie kończy.
Nie oburzam się, nie miałam oczekiwań co do tego filmu, poszłam w ciemno nie wiedząc czego się spodziewać.
Postanowiłam podzielić się swoimi odczuciami co do tego filmu dopiero jak zobaczyłam ze jest oceniany jako dobry.
Chciałam innych ostrzec, że to wg mnie (delikatnie mówiąc) nieco zawyżona ocena.

ocenił(a) film na 5
diana_el

Mialem do wybory transformersy z dubbingiem, albo to. Wybralem sasiadow i zaluje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones