PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449229}

Sława

Fame
5,8 13 032
oceny
5,8 10 1 13032
Sława
powrót do forum filmu Sława

Film opowiada jakąś historię, zmusza do myślenia i wytężenia szarych komórek. Dobra włączyłam film o 2 w nocy (dzień wcześniej byłam na step up 3) mówię sobie lekki, łatwy i przyjemny i może pomoże usnąć. A tu masz ci los Zonk. Mało jest takich filmów jak ten. Jeśli nastawiasz się na kolory jak z tęczy, piękne Dziewczyny i przystojnych Chłopaków, którzy świecą swoim sześciopakiem we wszystkich kierunkach, to nie znajdziesz tego tutaj. Film jest o pasji ... o tym co dzieje się z życiem młodych nastolatków, którzy postanawiają poświęcić swoje życie dla tańca, teatru, śpiewu czy gry na instrumentach. Mają swoje życie i swoje problemy. Borykają się z rzeczywistością, starając często uciec w swoje hobby. I mimo że nie chciałam oglądać filmu, który mi uruchomi szare komórki to cieszę się że go włączyłam. Wciągnął mnie strasznie. Zabiegi reżysera są świetne, te kolory, aktorzy mało znani, w których role możemy z łatwością sami się wcielić. No i oczywiście ta jedna scena na stacji metra. Jak pasja i pęd do kariery może nas wynieść na wyżyny, ale również popchnąć pod rozpędzony pociąg. Film jest Dobry. Nie ulega wątpliwości. Jeśli jednak szukacie czegoś na wzór Step Up to raczej nie dostaniecie tego tutaj. Pzdr

gosia_201

Ja też oceniłam 8/10 ;D film naprawdę jest dobry ; ))

ocenił(a) film na 8
Kinia _film

Też oceniłem 8/10. Naprawdę dobry film, sympatyczni bohaterowie i pasja! Chciałbym chodzić do takiej szkoły :).
Tym, którym się podobało, z całego serca polecam serial GLEE - jest WSPANIAŁY! Genialne aranżacje piosenek, twórcy grają na emocjach jak mało kto. GLEE oceniłem na 10/10, więc to też o czymś świadczy ;).

Arthaniel

Na jakim kanale leci ?

ocenił(a) film na 6
gosia_201

Też tak uważam. Niektórzy porównują ten film do Step up ale to jest coś innego. Więcej serca w tym wszystkim jest

użytkownik usunięty
gosia_201

"Jeśli nastawiasz się na kolory jak z tęczy, piękne Dziewczyny i przystojnych Chłopaków, którzy świecą swoim sześciopakiem we wszystkich kierunkach, to nie znajdziesz tego tutaj." Kolorów jak z tęczy to może nie ma , ale kilka laseczek w filmie było i facetów z marszu też nie wzięli. Film na mocne 7/10 zasługuje.

ocenił(a) film na 9
gosia_201

Mnie też przypadł do gustu, ponieważ lubię musicale i ogólnie filmy mzuyczne. Ale ta produkcja pokazuje także, czasem nawet az zbyt przesadne, dążenie do sławy (Kevin). Pasja, talent i wytrwałość. 9/10

gosia_201

Do czego zmusza?!:D:D:D Ja jebę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones