PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10012675}
6,5 3 486
ocen
6,5 10 1 3486
5,7 25
ocen krytyków
Słoń
powrót do forum filmu Słoń

O związku dwóch chłopaków, co nie powinno już w żaden sposób stanowić problem, ale w tym grajdole światopoglądowym, w którym nam przyszło żyć w XXI wieku, niestety tak nie jest. Prosty, wrażliwy, ważny.
I dla homofobów, którzy pewnie zaraz się odezwą: co was obchodzi kto z kim chodzi do łóżka. Zajmijcie się swoim życiem seksualnym.

Agatonik

Jest też momentami zatrważająco płytki scenariuszowo, ale w kategorii polski debiut daje sporo nadziei, że pojawił się w grze ciekawy twórca. No i szok, i niedowierzanie: debiut dźwiękowca, a wszystkie dialogi dobrze słychać i nie trzeba czytać angielskich napisów!

ocenił(a) film na 8
Dekadent

Zgadzam się, sporo tu znanych już schematów. Ale na tle innych polskich filmów na NH był ożywczy.

Agatonik

Ważny temat i serce włożone w dzieło nie usprawiedliwia słabej dramaturgii, tandetnych rozwiązań i momentami żałosnych braków warsztatowych reżysera. Sorry, ale ten film to takie Brokeback Mountain, ale po roku w sowieckiej Rosji :D

Agatonik

Ależ nikt Cię w tym grajdole, intelektualistko, nie trzyma.

schantelle

Zgadza się.  Myślę, że dla takiego postępowca najlepsze będą Niemcy, a dokładnie Berlin. Tam z pewnością się odnajdzie nasza Pani psycholog. Tfu...psycholożka.

Bokciu

https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2014/02/b2d006abb35d8de9f858d9568221402e_original. jpg

Agatonik

"którzy pewnie zaraz się odezwą" no może warto najpierw poczekać na te komentarze a dopiero potem się krzywić, na razie nic tu takiego nie widzę, mam nadzieję że się nie zaskoczę.

Agatonik

Aga, właśnie słucham audycji Tomasza Raczka o tym filmie:) A w sumie wywiadu.

Agatonik

Jesuu, znowu ta swoje mądrości i marne prowokacje uskutecznia. Za dużo cię na tym filmwebie.

tomek8927

Bo ona to taka trochę druga katedra.

ocenił(a) film na 1
Agatonik

Gejostwo to najgorsza choroba jaka może być, co niby ma być fajnego w filmie dwóch chorych osób które się zakochują w sobie? Żałosne

ocenił(a) film na 8
sztohas

Skąd wy homofobi się bierzecie? To głupota, niedouczenie czy intensywne uczestnictwo w lekcjach religii?

ocenił(a) film na 1
Agatonik

A skąd wy się bierzecie? Homoseksualizm to jest chorobą którą powinno się leczyć. Kiedyś za takie bzdury by was skazano ns śmierć!

ocenił(a) film na 8
sztohas

Żałujesz, że już nie możesz zabijać? To już faszyzm.

ocenił(a) film na 1
Agatonik

Proponuję się leczyć.

Agatonik

"co was obchodzi kto z kim chodzi do łóżka."
No właśnie w tym szkopuł, że te kwestie kompletnie #nikogo.
Niestety z tęczystami jest ten sam problem, co ze studentami prawa - mimo, że to #nikogo, to i tak zawsze wszystkim przypomną, że studiują prawo.

"Zajmijcie się swoim życiem seksualnym."
No więc zajmują się, nie chwaląc się tym wszem wobec.

ocenił(a) film na 6
Agatonik

Nie jestem homofobem żadnym,niech sobie będą geje itp.Ale czy muszą w co drugim filmie ich tak promować na siłę ?.Jakby chcieli pokazać jakie to jest teraz fajne i na czasie.Przecież to mógłby być bardzo dobry film,w wiejskim klimacie.Gdyby np.do tej miejscowości przyjechała zwyczajna dziewczyna i zakochałaby się w zwykłym facecie wiejskim.Wtedy oceniłbym nawet na mocną 8.A tak przez te erotyczne sceny człowiek czul się tylko niepotrzebnie zniesmaczony.

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

Czyli "niech sobie będą geje" byleby w ukryciu? To mniej więcej to samo jakbyś powiedział, że nie mam nic przeciwko rudym, ale niech noszą czapki, bo kolor ich włosów mnie "zniesmacza".

ocenił(a) film na 6
Agatonik

Nie,chodzi mi o to po co ich na siłę reklamują w tylu filmach ?.Kiedyś to było tylko na,Netflix.A teraz to już w każdym serwisie filmowym.

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

Bo są częścią świata, w którym żyjemy

Agatonik

OK, jaką częścią procentowo są?

Agatonik

Porównanie, jak zazwyczaj (nomen omen) z dupy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones