PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33190}

Słodka zemsta

Avenging Angelo
6,2 4 344
oceny
6,2 10 1 4344
Słodka zemsta
powrót do forum filmu Słodka zemsta

Madeline zawsze piękna mruuu

ocenił(a) film na 6
unimatryca2009

mogłabym zabić za taki dekold i taką dupcię :)

ocenił(a) film na 7
antygrafik

Te oczy i spojrzenie powłóczyste...mruuu Widziałaś ją nagą? Są fotki. Ideał.

ocenił(a) film na 6
unimatryca2009

nie widziałam, nie chcę popaść w depresję :)

ocenił(a) film na 7
antygrafik

Dlaczego? to tylko ciało a ciało się zmienia z czasem, ważne jest to co w głowie. dużo można zdziałać dbając o siebie. Popatrz na Corę Jackowską, teraz wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Ja z racji postury byłem z siebie niezadowolony i od ogólniaka ćwiczyłem i teraz w wieku średnim hehehe mogę się pochwalić wyglądem który nie jest odstręczający a wręcz przeciwnie. Teraz tylko ćwicze aby podtrzymać to co uzyskałem, ale nie jestem wyczynowcem czy zawodowcem tylko amatorem domowych ćwiczeń. Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 6
unimatryca2009

dzięki :). trochę z tym żartowałam, bo uważam że najważniejsza jest akceptacja siebie, ale faktycznie że ona ma takie warunki, że może wprawić w zachwyt przedstawicieli obojga płci. posdrawiam również :)

ocenił(a) film na 7
antygrafik

Ta przy tym gra tak delikatnie, wrażliwie, ma te sarnie oczy które muszą wzruszyć. to odruch biologiczny a sylwek zagrał mężczyznę który musiał być obrońcą to tak piękne i chciałoby się aby tak było zawsze. Uściski

ocenił(a) film na 7
antygrafik

http://film.onet.pl/fotoreportaze/53-latka-o-wygladzie-30-latki-na-gali-tca,4815 515,0,fotoreportaz-maly.html

jej zdjęcia po kilkuletniej przerwie. Świetnie odrestaurowana i nadal piękna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones