PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496662}

Służąca

La nana
6,9 2 169
ocen
6,9 10 1 2169
7,3 3
oceny krytyków
Służąca
powrót do forum filmu Służąca

Hej wlaśnie obejrzałem

ocenił(a) film na 10

Właśnie obejrzałem ten film na festiwalu off camera w Krakowie i jak dla mnie świetny ale nie wiem dlaczego nie moge go jeszcze ocenić?

Beskid

Dobry, przyznaję - i też nie rozumiem. 7/10 jak dla mnie. Ten sam problem mam ze świetnym (9/10) "Zion and his brother". :(

ocenił(a) film na 10
Beskid

Cóż..mam dokładnie ten sam problem. Może off camera była premierą?

mleko_2

Dokładnie tak, offcamera była premierą dla większości (a może nawet wszystkich?) filmów ;)

Beskid

off plus camera (prosze pamietac o sponsorach xD)

boondock_saint

Ocenić nie można dlatego, bo pomimo,iż premiera festiwalowa już była,to data na filmieweb nie jest konkretna.Dopóki ktoś tego nie zmieni, film pozostaje bez średniej.

Edward_Nozycoreki

Plakat do filmu jest przerażający. Czekam na film!!!!

ocenił(a) film na 10
Burns

Niestety ten plakat jest nietrafiony. Raquel tylko raz zakłada ową machę małpy, wcześniej Lucas w niej straszy dzieciaki, ale kurde no zły plakat. Ja bym bardziej widział plakat Raquel pod prysznicem z odsłoniętym biustem 40-stki plus :)
Co do filmu to dobry, naprawdę niezły. Choć przyznam, że nie dawałbym nagrody pani C. Saavedrze, bo Raquel zagrała dobrze, ale bez zachwytu.
Natomiast wielkie brawa za nie-banie się nagości! W hamerykańskim filmie pod prysznicem widzielibyśmy tylko szyję aktorki, a tu proszę bardzo, pani powyżej 40 lat i widzimy piersi. Brawo, uwielbiam naturalizm w kinie. Pomysł z pokazaniem piersi wszystkich służacych (oprócz starej Soni) był rewelacyjny!
Daję 8/10
Aha, nie wyjaśniło się czemu Raquel tak nienawidziła Camilii.

ocenił(a) film na 7
Diallo

A nie zauważyłeś , że lubiła spośród dzieci tylko chłopców?

ocenił(a) film na 8
m_violet

Hej-mysle,ze Camilla byla w podobnym wieku co Raquel gdy zostala sluząca,dziewczyna przypominala jej o mlodosci ktora bezpowrotnie utracila a co za tym idzie szanse na to aby cokolwiek w zyciu zmienic,inaczej poprowadzic,widziala w mlodej,atrakcyjnej,ambitnej dziewczynie, odbicie swoich niewykorzystanych szans.Byla takze zwyczajnie o nia zazdrosna.Jesli chodzi o chlopakow,w szczegolnosci o lukasa,to nie byli oni dla niej pewna emanacja gorzkiej przeszlosci,Lukas wzbudzal w niej nawet odzywajacy sie po cichu instynkt macierzynski.Pozdro:)

użytkownik usunięty
Diallo

"Natomiast wielkie brawa za nie-banie się nagości! W hamerykańskim filmie pod prysznicem widzielibyśmy tylko szyję aktorki, a tu proszę bardzo, pani powyżej 40 lat i widzimy piersi. Brawo, uwielbiam naturalizm w kinie. Pomysł z pokazaniem piersi wszystkich służacych (oprócz starej Soni) był rewelacyjny!"

A dla mnie akurat ta prezentacja gołych biustów każdej służącej była zupełnie niepotrzebna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones