PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496662}

Służąca

La nana
6,9 2 169
ocen
6,9 10 1 2169
7,3 3
oceny krytyków
Służąca
powrót do forum filmu Służąca

Mi się nie podobał

użytkownik usunięty

Widziałam na Festiwalu Filmów Latynoamerykańskich. Pewnie zaraz wszyscy zaczną na mnie krzyczeć, ale mi się film wcale nie podobał. Nie chodzi o to, że nie lubię kina ambitnego. Tworzenie całego tego portretu bohaterki (jeszcze przed "przemianą") wydawało się dla mnie przydługie i nudnawe. Natomiast w jej "przemianę" nie uwierzyłam wcale. Jak dla mnie zbyt szybka i trochę naiwna. W ogóle film mnie ani trochę nie zaciekawił, sam pomysł i realizacja według mnie stereotypowe i mało oryginalne.
Ale proszę na mnie nie krzyczeć, każdy może mieć swoje zdanie...

Mnie też się nie podobał.

Sam obraz służącej wydał mi się trochę... Nie wiem, jak to określić. Odrażający?

Jednak w opisie filmu czytam: "W obawie przed utratą swojej dotychczasowej, uprzywilejowanej roli, robi wszystko, aby pozbyć się nowej współpracowniczki." i "jej ostra rywalizacja z innymi pokojówkami obnaża w niej to, co najgorsze." - jeżeli według scenarzysty zamykanie drzwi na klucz to ostra rywalizacja, to ja dziękuję.

Słabiutki, słabiutki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones