PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9316}
7,6 23 217
ocen
7,6 10 1 23217
7,1 14
ocen krytyków
Sabrina
powrót do forum filmu Sabrina

Wiecie co

ocenił(a) film na 7

spodziewałam sie czegoś lepszego.Uwielbiam Bogarta i Hepburn.Czegoś mi zabrakło w tym filmie,nie potrafię powiedzieć czego ale czegoś brakuje. Nie byl to zly film,ale jak juz napisałam spodziewalam się czegoś lepszego.

użytkownik usunięty
katrinafw

chemii brakowało

ocenił(a) film na 10

Bogart ogólnie nie miał dla mnie cech amanta....

katrinafw

Spoiler będzie! Mi się podobało. I jakoś do końca prawie nie byłem pewny z kim Audrey będzie. Co jest pozytywem. Choć rzeczywiście Bogart średnio tam pasował. Może tez dlatego myślałem, że pewnie będzie z Holdenem.

ocenił(a) film na 6
katrinafw

To mój drugi film z Audrey ( po "Śniadaniu u...") i po raz drugi się rozczarowałam...
Podzielam Twoją opinię, tez spodziewałam się czegoś lepszego. A sama Audrey choć była wspaniała aktorką mnie jeszcze jakoś nie urzekła, w żadnej roli. No nic, szukam dalej, może w końcu natrafię na film z nią w roli gł. gdzie mi się bardzo spodoba.

użytkownik usunięty
Ayu_3

Zobacz sobie "Doczekać zmroku", najlepszy z tych które widziałam.

katrinafw

to jedyny film, który mogłabym oglądać w kółko gdybym miała na to czas:D

charliehale

zgadzam się:D

ocenił(a) film na 8
katrinafw

Ja się nie rozczarowałem film przede wszystkim śmieszny, jak Bogart ciągle chwalił się wynalazkami to było naprawdę interesujące i śmieszne zarazem. Brat do niego przychodzi, a on wyciąga pistolet jakby chciał go zabić, fajnie to wyglądało. Sama Audrey wyglądała na początku filmu na góra 15 lat jednak kiedy wraca z Paryża robi wrażenie. I jeszcze jej gra naturalna, bez spinania wszystko na luzie, istny talent. Jak przechodzi z samochodu do samochodu spokój z takim czymś trzeba się urodzić w najlepszej szkole tego nie nauczą. Czy mnie rozczarował ? Nie sam Bogart także mi się podobał. Jak podpuszczał brata który miał kieliszki w kieszeni tak długo, że aż usiadł :) śmieszne. Cała trójka zagrała świetnie zresztą Oscarowe towarzystwo, musiało sprostać zadaniu. Polecam, ksero z 1995 roku, nawet nich nie próbuje nawiązywać to tego filmu.

ocenił(a) film na 6
katrinafw

Mnie ten film też trochę rozczarował. Spodziewałam się czegoś lepszego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones