PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174168}
4,5 10
ocen
4,5 10 1 10

Sacred Flesh
powrót do forum filmu Sacred Flesh

Fabuła nie jest najlepszą stroną tego filmu. Jedna z zakonnic (chyba nawet to matka przełożona) ma problemy ze swoją seksualnością. Zamyka się w swojej celi i ma różne wizje - wydaje jej się, że rozmawia z kuszącymi ją demonami. Rozmawiając z nimi wspomina cztery przypadki grzesznych zakonnic. No i to są cztery dłuższe sceny erotyczne, fabulanie nie związane z całością. Poza tym, przez pierwsze pół godziny golizny tu nie ma - jest kompletnie niepotrzebny motyw przeora, którego sprowadzają do tego klasztoru inne zakonnice w obawie o swoją koleżankę. Motyw niepotrzebny i do nikąd nie prowadzący - można było zamiast niego dodać kolejną scenę erotyczną. Jeśli szukacie stylowej erotyki, z pięknymi aktorkami i świetnie nakręconymi scenami seksu - dobrze trafiliście. Jeśli natomiast chcecie film skupiający się na represji kobiet zamkniętych w klasztorze, film, w którym fabuła nie jest tylko dodatkiem - to radzę zamiast tego obejrzeć "Convent of Sinners" albo jakiś nunsploitation z początku lat 70-tych.

Film został wyprodukowany przez Salvation Films, firmę specjalizującą się w wydawaniu różnej maści erotyków na DVD i VHS (w tym filmów nunsploitation czy wampirycznych erotyków). Zainteresowanych odsyłam pod adres: http://www.salvation-films.co.uk/

Malignus

początek twojej recenzji mi wystarczy by go nie oglądać...zwykła kopia włoskich erotyków zakrapianych grozą...zapomniałem tytułu filmu który miał podobną fabułę ale był z lat 70'

grindz0ne83

"Satanico Pandemonium"? :)

TuPaK

HAHAH !! Tak właśnie !!!!!!!!!!!!!!!!! Strzał w 10!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones