PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562264}
6,9 60 500
ocen
6,9 10 1 60500
5,4 7
ocen krytyków
Safe House
powrót do forum filmu Safe House

Ale to już było... i choć tyle się zdarzyło to nic nowego nie zaciekawiło. Zlepek wszystkiego co można włożyć do wątku sensacyjnego aby dobrze wyglądało na dużym ekranie. Jako thriller słabiutki.

ocenił(a) film na 8
positano

Bo to kino akcji z nutką thrilleru...Pan od dźwięków powinien dostać jakaś nagrodę, nigdy nie słyszałem jeszcze w filmie tak realistycznie oddanego dźwięku spadających łusek, lub wystrzałów w pomieszczeniu.

Warabaranara

Do efektów dźwiękowych się zgodzę. Dziewczyna, która w trakcie seansu schodziła ze schodków przy odgłosie broni zleciała z nich.
Wracając do filmu- widziałam dużo ciekawszych, sensacyjnych zwłaszcza tych kręconych w końcówce XX wieku. Może pomysły się wyczerpały albo nowoczesna technika usprawiedliwia więcej niż powinna..

ocenił(a) film na 7
positano

Zgadzam się z Positano. Film jest przewidywalny i chwilami nudny, zły okazuje się dobrym, a dobry złym. Gra aktorów całkiem przyzwoita, ale jak dla mnie całość to max. 6.5/10.

ocenił(a) film na 4
positano

jeśli ktoś oglądał serie Bourne'a / 'W sieci kłamstw' oraz któryś z ostatnich filmów Denzela to nie ma co się za to zabierać

ocenił(a) film na 5
kiryl_2

dokładnie - na razie nie ma filmu lepszego od trylogii Bourne'a

ocenił(a) film na 8
stempler_fw

Kwestia gustu. Jesli chodzi o Bourna to dla mnie jedynka byla tylko dobra, choc i tak wszystkiego mozna bylo sie domyslic bo film byl zgapiony ze starszej produkcji, za to 2 i 3 byla taka sobie, jesli juz mowimy o fabule to tez byla bardzo przewidywalna. Co do Save House, to fabularnie film napewno nie byl nudny, aczkolwiek mozna bylo sie wiekszosci rzeczy domyslic. Z drugiej jednak strony jest to film akcji, a tej bylo naprawde sporo, swietny dzwiek szczegolnie broni, jak zawsze bardzo dobra rola Denzela i co mnie bardzo zaskoczylo Ryan Reynolds wcale mu nie ustepowal, zagral naprawde bardzo dobrze, nie sadzilem ze jest takim dobrym aktorem. Podsumowujac film jako film akcji spelnia swoja role, chodz bywaly lepsze z Denzelem Washingtonem jak chocby 'Man on Fire'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones