PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562264}
6,9 60 497
ocen
6,9 10 1 60497
5,4 7
ocen krytyków
Safe House
powrót do forum filmu Safe House

Polecam ten film bo mimo rozrywkowej otoczki traktuje widza jak dorosłego, inteligentnego odbiorcę serwując ciekawą otoczkę, perfekcyjnie zrealizowane sceny walk i godną grę aktorską.
Wysoki poziom i szybka wartka akcja.
Trochę za dużo strzelania.
Emocje są!
Problem jest!
Bezkompromisowe obijanie twarzy również.
Film bardzo dobry.

użytkownik usunięty
TCWolf82

Twoje argumenty do mnie nie przemawiają i powiem, że dawno się tak nie wynudziłem na seansie. Wszystko oklepane do granic możliwości. W tym filmie nie ma nic co może zaskoczyć. Akcja niby jest, ale po niej zostaje tylko niedosyt a na domiar złego gdy wydaje się, że film w końcu się "rozkręcił" to okazuje się, że on prawie się skończył... Przez te sceny "akcji" widz ma wrażenie, że reżyser do końca nie wiedział w jakim kierunku rozwinąć wydarzenia - thriller czy film akcji. Fakt naprawdę przyzwoicie zrealizowany, może nawet więcej niż przyzwoicie, ale czy to czyni film dobrym? Naprawdę się zawiodłem i nie polecam tego obrazu - chyba, że macie problemy ze snem.

ocenił(a) film na 8

Masz rację po części , ale mnie nie nudził. Kwestia dnia, gustu? Czułem emocjonalną więź z bohaterem i byłem przejęty do samego końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones