PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562264}
6,9 60 482
oceny
6,9 10 1 60482
5,4 7
ocen krytyków
Safe House
powrót do forum filmu Safe House

Co tu dużo pisać poza tym,Denzel jest jak wino im starszy tym lepiej się go ogląda,wygląda tak jakby czas się dla niego zatrzymał świetny aktor.
Ryan Reynolds nie pasuje mi do takich ról,ale wypadł nad wyraz dobrze.
Fakt troszke stylówą nawiązuje do Bourne'a,ale tutaj mamy troszke inny film,w każdym razie trzyma w napięciu i wciąga.
Choć finał nie do końca mnie zaskoczył,aczkolwiek nie było źle.
Polecam,naprawde warto.

ocenił(a) film na 8
dominic007

Popieram, dobra akcja, trzyma poziom i widza w napięciu. Na pewno są lepsze filmy, ale naprawdę długo nie było nic ciekawego i ten film obejrzałem z przyjemnością. Generalnie polecam !!!!

ocenił(a) film na 8
ollafz

dobre kino akcji, bo wciąga, świetnie nakręcony, świetna obsada, jednak sam scenariusz- tu zgodzę się z recenzją- słaby, sama historia nie opowiada niczego nowego, czego byśmy wcześniej nie widzieli. ale uważam, ze dobrze zagrany i świetnie obsadzony, do tego klimatyczne miejsce akcji- RPA ma potencjał:) więc jako dobre rozrywkowe kino akcji polecam- dobre pościgi, zdjęcia, aktorzy, psychologii lub intrygi trzeba poszukać gdzie indziej;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones