PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562264}
6,9 60 480
ocen
6,9 10 1 60480
5,4 7
ocen krytyków
Safe House
powrót do forum filmu Safe House

Czy są ? I jakie ?
Chce obejrzeć rodzinnie ;)

ocenił(a) film na 7
ShinigamiK

Niestety nie ma :) Dużo za to jest strzelaniny i akcji:)

Wolverine_gda

To spoczko dzięki

ocenił(a) film na 8
ShinigamiK

scen erotycznych nie ma, ale za to trochę bijatyk, strzelaniny i krwi. Dla dzieci nie polecam

jax5

Zawsze mnie dziwiło, że jak w filmie komuś eksploduje głowa to nic się nie dzieje, ale jak na ekranie mignie naga damska pierś to już dla wielu zalatuje zgorszeniem...

ocenił(a) film na 6
Snowi

Ludzie jeszcze mentalnie siedzą w średniowieczu.

ocenił(a) film na 3
aplauz

nie ma scen erotycznych?
nie ogladam

olejoo

Na co komu sceny erotyczne mając strzelaniny,dobrą akcję oraz lejącą się krew !!

Radiw84

Gdy oglądam film sam to wiadome ze lubie sceny erotyczne a jeśli z całą rodziną młodszym bratem siostrą i rodzicami to czuje się źle gduy taka scena się pojawi proste i logiczne

aplauz

Gdy oglądam film sam to wiadome ze lubie sceny erotyczne a jeśli z całą rodziną młodszym bratem siostrą i rodzicami to czuje się źle gduy taka scena się pojawi proste i logiczne

ocenił(a) film na 6
Snowi

Dokładnie, Już o tym kiedyś pisałem, że nieprzyzwoite jest to co naturalne (nagość, seks...), a całkiem "przyzwoite" brutalne sceny. Przed 22-gą w TV pokazuje się niejednokrotnie brutalne sceny, które nawet potrafią dotknąć dorosłego człowieka, ale spróbuj pokazać genitalia męskie, albo kobiece, lub kochającą się parę, a wywołasz skandal i protesty. Pozdrawiam.

Rafael7979

Gdy oglądam film sam to wiadome ze lubie sceny erotyczne a jeśli z całą rodziną młodszym bratem siostrą i rodzicami to czuje się źle gduy taka scena się pojawi proste i logiczne

ocenił(a) film na 6
ShinigamiK

A jak się mordują to tylko szybciej zajadacie popcorn?

Rafael7979

dokładnie ;) bicie mordy sie pojawia czesciej w tv niz erotyka

Snowi

Gdy oglądam film sam to wiadome ze lubie sceny erotyczne a jeśli z całą rodziną młodszym bratem siostrą i rodzicami to czuje się źle gduy taka scena się pojawi proste i logiczne

ocenił(a) film na 4
ShinigamiK

Co ty masz za zboczoną rodzinę, że szukasz filmu z dupeczkami aby razem przy obiedzie obejrzeć? :)

fyrk

Gdy oglądam film sam to wiadome ze lubie sceny erotyczne a jeśli z całą rodziną młodszym bratem siostrą i rodzicami to czuje się źle gduy taka scena się pojawi proste i logiczne

ShinigamiK

Spamujesz tą samą wiadomość do wszystkich ? :D Jesteś jakimś botem? Zgłaszam do admina.

Radiw84

Tak, robicie z igły widły, zadałem pytanie tylko czy są i oczekiwałem prostej odpowiedzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones