PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562264}
6,9 60 481
ocen
6,9 10 1 60481
5,4 7
ocen krytyków
Safe House
powrót do forum filmu Safe House

Film naprawdę słaby duzo by pisac dlaczego, tak w skrócie to strzelanka i mordobicie jak z Segalem. Moim zdaniem chcieli zrobić coś w stylu Borna ale nie wyszlo dziwie mnie tylko że Denzel zgodzil sie grac w tym chlamie

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
milek1983mm_filmweb

Ja tam żadnego podobieństwa to trylogii Bourne'a nie widziałem. Nie było żadnej amnezji, ani tajnego programu tworzącego zabójców. Film był banalnie prosty, ale solidnie wykonany. Sceny akcji były przyjemne (dosyć realistyczne), a gra aktorska Reynoldsa mnie nie irytowała tak bardzo, głównie za sprawą świetnego Denzela.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
indyjones

nie chodzi mi o dosłowne podobienstwo w scenariuszu ale o wątek szpiegowski ludzie w tym filmie przez 90 min do siebie strzelają a zgineły moze 3 osoby i to nie to co trzeba hhha

indyjones

Zauwazcie ze ten milek1983m zalozyl ten temat tylko po to zeby storzyc intryge w postaci konfliktu z kim kolwiek nadazy sie okazja.
Moim zdaniem takich ludzi powinni wylapywac ludzie z organow scigania w sieci i karac sadownie,za natrectwo i podzyganie do nienawisci oraz pewnie z tytulu innych wykroczen.

ocenił(a) film na 10
milek1983mm_filmweb

9/10 świetny film, genialny soundtrack! ;-)

ocenił(a) film na 7
milek1983mm_filmweb

Oba porównania dla mnie chybione ,watek szpiegowski uchwycony z zupełnie innej strony a porównanie tego filmu do taniego kina spod znaku Seagala to strzał kulą w płot. Dobre sprawnie zrobione wywazone kino akcji takie w jakim zresztą Danzel wystepuje i czuje sie najlepiej. " nie chodzi mi o dosłowne podobienstwo w scenariuszu ale o wątek szpiegowski ludzie w tym filmie przez 90 min do siebie strzelają a zgineły moze 3 osoby i to nie to co trzeba hhha" tego postu juz zupełnie nie rozumiem ,akcji w filmie trochę jest ale zachowana jest równowaga a ze gina osoby poboczne to nic dziwnego.

milek1983mm_filmweb

typowy trol,bo przecierz mozna byc tolerancyjnym,ale ktos kto tak ocenia film to zawsze ocenia zle to tak jak by powiedziec ze Born albo inne filmy akcji byly slabe czyjas podrobka caly czas mnie zastanawia skad sie biora tacy ludzie jak ty,miernota spoleczenstwa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones