PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491960}

Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu

The Twilight Saga: New Moon
5,5 174 859
ocen
5,5 10 1 174859
2,7 15
ocen krytyków
Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu

Za mało w tym filmie Edwarda kroczącego dumnie z rozpiętą seksi koszulą świecącego gołą
brokatową klatą! Mam nadzieję że w kolejnej części będzie go więcej i będzie się z czego
pośmiać. Tu humoru dostarczała mi najbardziej Bella, o którą cały czas ktoś się bił (głównie
faceci ale na końcu nawet Alice chciała się o nią bić) xD W dodatku uwielbiam te jej
przeciągane w nieskończoność nic nie wnoszące do fabuły dialogi gorsze niż w "Modzie na
sukces". Wszyscy bohaterowie są uroczo smutni i zdołowani, wszyscy cierpią i dokładają
sobie cierpień. Sami masochiści (muszę cię opuścić żeby tylko więcej sobie pocierpieć itp).
Nie ma normalnych ludzi, tylko wilkołaki i wampiry - jak się pojawia w końcu normalny facet to
musi się porzygać w kinie na randce :/ Jeszcze chciałam powiedzieć o moim zdecydowanie
ulubionym fragmencie, gdzie Bella trafia na party z okazji swoich urodzin, ale jest bardzo
drętwe i nudne, całe szczęście impreza się rozkręca po tym jak Bella zacina się papierem tak
że prawie się wykrwawia i ginie! Jak kiedyś będę miała nudną imprezę to wezmę ze sobą
jakiś papier żeby ludzie mieli się czym pociąć i żeby rozruszać towarzystwo i ożywić atmosferę
zapewniając niezapomniane wrażenia! Pozdrawiam innych fanów brokatowego Edzia i jego
przyjaciół.

użytkownik usunięty
szarosen

Hahah , twój komentarz mnie dobił do łez radości :D nioch Edzio jest seksi flexi 8) a zwłaszcza jego świecąca klata xD

Cieszę się, że spotkałam się ze zrozumieniem. :'D

użytkownik usunięty
szarosen

Hłe hłe ;d

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones