PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496917}

Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1
5,7 144 171
ocen
5,7 10 1 144171
2,7 13
ocen krytyków
Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 1
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 1

Brakuje jeszcze jednej wpadki o której nie wspomniano. Edward gdy rozmawia z Bellą gdy ta jest na kozetce odwraca się i mówi: nie mogę bez Ciebie żyć. Chodzi mi o to,że odwracając twarz puszcza taką minę jakby chciał się zaraz śmiać. Przyjrzyjcie się tej scenie. Nie mogli powtórzyć tej sceny by wyglądała na wiarygodną? 1 cześć moim zdaniem nudna,2 to parodia.

ocenił(a) film na 3
pinka_green

Nonsens. W ramach takich ciekawostek trzeba by zanalizować film scena po scenie. Przecież tu żadna scena ani nawet żadna kwestia nie jest wiarygodna.

ocenił(a) film na 4
Dealric

Miałam to na myśli, że jeśli aktor ma zagrać to powinien zrobić to dobrze a nie rżnąć głupa. Skoro dostają tyle forsy mogliby się wysilić.

ocenił(a) film na 9
pinka_green

Bo ty po tylu Filmach co oni nagrali byś miała siłę żeby to zagrać.! Mhhhm Wątpie.!! Więc czego się udzielasz dziecko..!!

ocenił(a) film na 4
karolina51

Ty pisze się z wielkiej litery to raz a po drugie nie jestem dzieckiem. Za to widocznie Ty nim jesteś skoro oceniasz ten film na 9. Jeśli komuś nie chce się wysilić to po co jest aktorem?Nie widzę sensu tej dyskusji.

ocenił(a) film na 9
pinka_green

Po 1 oceniłam ten film na 9 bo mi się podobał.! Po 2 Nie przypominam sobie żebyśmy przechodzili na Ty.! i po 3 Nie udzielaj się dziecko.!!! :P

ocenił(a) film na 4
karolina51

Cytuję wypowiedź "Bo ty po tylu Filmach co oni nagrali byś miała siłę żeby to zagrać.!"
Nadal uważasz,że nie przeszłaś na zwrot "Ty"? Z gimnazjum wyszłaś chociaż? Śmieszą mnie tacy ludzie.

ocenił(a) film na 9
pinka_green

Tak nadal tak uważam.! A mnie śmieszą tacy głupi ludzie jak ,,TY" .!!! :P

ocenił(a) film na 9
karolina51

Dla <pana> wiadomości ja jestem w 2 liceum.! A PAN.??? Hmmmm...?? W 1 klasie?? czy może w przedszkolu?? Bo nie jestem pewna.??? :P

karolina51

Tilda Swinton, Meryl Streep, Jack Nicholson oni są po 50-tce (Meryl i Jack po 60-tce) i grają ogromnie, a ona? pff..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones