PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496917}

Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1
5,7 144 273
oceny
5,7 10 1 144273
2,7 13
ocen krytyków
Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 1
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 1

Wystarczy przeanalizować pewne fakty żeby dojść do takiego wniosku , bo np. harry potter w ostatniej części pokonał wszystkich wrogów , orzenił się miał dzieci i wszyscy żyli długo i szczęśliwie czyli brak możliwości dalszego pisania o jego losach . Zmierzch to co innego bo Volturi nie zostali pokonani a Edward powiedział że będą chcieli się jeszcze zemścić czyli że Meyer zapewniła sobie możliwość dalszego pisania Zmierzchu. Mam nadzieje że powstanie jeszcze jedna część i tym razem dojdzie do wojny z Volturi bo Przed switem skończyło się źle (oczywiście według mnie)

ocenił(a) film na 3

NIEEEE!!!!!!!!!! Proszę tylko nie jeszcze jedna część zmierzchu. Te 4 części są żenadą, a 5 jak powstanie to tylko dla kasy. Może książka została źle zakończona, ale następne części będą po prostu laniem wody, i jesli będą to ich fabuła kręcić się będzie wokół Jackoba i Renesme.

użytkownik usunięty
xxXiiiXxx

wszystkie filmy kręcone są dla kasy , bo aktorzy pracują dla pieniędzy (jak wszyscy ludzie) a według mnie żeby zmierzch się naprawde zakończył musi dojść do walki z volturi a tak pozostaje niedosyt - brak akcji - w kinie chyba umre z zanudzenia szczególnie na 1 części. Mimo wszystko pójde na to bo nienawidze belli i z przyjemnością popatrze sobie jak ta szmata cierpi :)

xxXiiiXxx

Szanuje twoje zdanie ale czemu to oglądałaś skoro żenujące ?? Ja uważam że ten film powinien dostać oscara

UwielbiamZmierzch1234

Zgadzam się 100%. Miałam okres w którym tylko oglądałam zmierzch.

ocenił(a) film na 7

Bardzo wątpię czy powstanie następna część, bo Meyer biorąc się za napisanie jej, na pewno bierze za pewnik nagranie również 6 części filmu o losach wampirów i wilkołaków. A nagrywając ten film nie bierze sie pod uwagę innych aktorów grających ich role. A z tego co wiem i Pattinson i Stewart mają po dziurki w nosie sagi i żeby zagrali w "ostatniej" części trzeba było przekonywać ich stanowczą podwyżką. Ale to tylko moja opinia. Pozdrawiam.

syllwunia14

Nie wiem czy wiecie ale w part 2 będzie bitwa pod koniec z Volturi " trwa ona 27 minut i zajmuje 25 stron scenariusza" i ponoć "w porównaniu do książki niektórzy bohaterzy zginą, ta scena może być smutna".

użytkownik usunięty
transformers567_fw

Ale zginą bohaterzy drugoplanowi czy główni : Cullenowie , Denalczycy , Garret ? czy inne czerwonookie wampiry . I co najważniejsze kto zginie z volturi ?

A skąd ja to wiem? Nie powiedzieli tylko wspomnieli że taka sytuacja będzie miała miejsce.

użytkownik usunięty
transformers567_fw

Bo ja słyszałem od kolerzanki że Emmet ma zginąć z rąk Feliksa ale uznałem to za brednie . Ale już druga osoba mówi że dojdzie do bitwy - ty i ona , więc musi być coś na rzeczy . Myślę że w ogóle nie będzie rozmowy tylko od razu bitwa która zostanie przerwana gdy zjawi się Alice z dowodami .

ocenił(a) film na 3

Kolejna część?! A jaki miałaby tytuł? per" Południe"? bo nie wiem czy zostały jeszcze jakieś fazy księżyca :P

ocenił(a) film na 9
xxXiiiXxx

kolejna część?nie sądzę. nic na to nie wskazuje

ocenił(a) film na 10

Ja czytałam "przed switem' pare razy i nie będzie żadnej bitwy. Tak spotkają się ale pokażą Volturi dar Renesme i będą dyskutowac bo przeciesz ona będzie pół człowiekiem pół wampirem , i oni nie będą wiedzieli jak ona będzie się rozwijać . W trakcie tej rozmowy przyjdzie Alice i przyprowadzi pół człowieka pół wampira i on opowie o sobie . Volturi będzie głosować i nie zabiją Renesme . I NIKT NIE ZGINIE !!

magdusia97bb

Ale czy ty rozumiesz że w filmie będzie inaczej reżyser zrobi film z bitwą pod koniec i będzie trochę inaczej niż w książce.

użytkownik usunięty
transformers567_fw

I to jest bardzo pocieszająca wiadomość . Szacunek dla reżysera !!! walka i śmierć czyli najlepsze zakończenie jakie mogło być w tej nudnej 4-tej części :)

ocenił(a) film na 4

Nie sądze żeby zrobili następną część bo Meyer po napisaniu pierwszej dostała kase tylko za kolejne 3 części... Co do tej bitwy też wątpie bo to może być tylko taka plotka puszczona, żeby więcej osób przyszło na film aby się przekonać czy będzie jak w książce czy też to zmienią i w ogóle...

użytkownik usunięty
vampirek_

Być może to jest plotka - ale wszystko zależy od Meyer bo ona czuwa nad filmem i bez jej zgody nie zrobią bitwy . W przypadku walki o Renesmee (gdyby w filmie do niej doszło) chciałbym żeby Denalczycy zginęli bo to szmaty i zdrajcy , zasłużyli sobie na to. Dobrze chociaż że Irina na pewno zdechnie.

ocenił(a) film na 3

Co z tego, że Meyer nad wszystkim czuwa skory gdy juz sprzedała prawa do ekranizacji ma tyle do powiedzenia co nic.

vampirek_

A moim zdaniem dodadzą bitwę, żeby było trochę "więcej akcji" i ludzie, którzy nie są fanami książki, nie zasnęli ;)). Tak samo było w bodajże drugiej części, kiedy Edward i Bella znaleźli się u Volturi we Włoszech - w książce nie było mowy o żadnej walce, przekonali ich poprzez rozmowę, a w filmie były sceny walki itd.

użytkownik usunięty
novocaine_

Ale kwn była wyjątkowo nudna tak samo będzie w 1 cz. przed świtem bo tam nie da się nic dodać , więc mogą to wynagrodzić w 2 cz. i zrobić bitwe

Moim zdaniem z volturi powinna zginąć ta sukaz blondi włosami co zadaje ból

Skończyło się właśnie idealnie. Napalona Belka dostała to na co polowała od początku czyli ciało Edka. Powinniśmy się z tego cieszyć, że Meyerowa w końcu uwolniła nas od tego smutnego tańca godowego. Nie zniosłabym kolejnej książki w której panna Swan zastanawia się nad kupnem trzepaczki do jajek...

'ożenił' *
"bo aktorzy pracują dla pieniędzy " <- są 'aktorzy' i 'Aktorzy'

Myślę, że Rowling prędzej pociągnęłaby Pottera i miałaby na to lepszy pomysł niż Meyer tą sagę.

ocenił(a) film na 3
Nina_Lafairy

Uważam, że gdyby powstała następną części dołączyłabym do ekologów i zaczęła skandować przed jej domem marnowanie wycinanych drzew :

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones