PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=580710}

Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
6,0 131 771
ocen
6,0 10 1 131771
3,2 12
ocen krytyków
Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2

Do "SAGI ZMIERZCH" podeszłam z lekkim dystansem,o serii słyszałam wiele negatywnych opinii. Po oglądnięciu wszystkich części jestem bardzo mile zaskoczona! Spodziewałam się dennego filmu, a obejrzałam naprawdę dobrą ekranizację. Wydaję mi się, że niektóre oceny mogą być bezpodstawne... film leci na bardzo słabej opinii przez to, że jest trochę inny od pozostałych romansów ... opowiada historię wampirów, a nie ludzi. Myślę, że wybierając film/książkę fantasy nie można mieć pretensji to mistycznych postaci występujących w tych dziełach.
Wracając do mojej oceny myślę, że każda zniechęcona osoba powinna obejrzeć ten film-zawsze warto, a może zmieni zdanie ? :))
Co wy myślicie o filmie ?

ocenił(a) film na 7
crazygirlsony

mi też się podoba ta ekranizacja, poziomem odstaje od wcześniejszych części ( na szczęście ), no ale lepiej późno niż wcale. Jedynie mogę się przyczepić do sztucznego wygląd Reneesme na początku, ale ogółem jest to bardzo dobrze wyreżyserowane i oddaje emocje towarzyszące czytaniu książki. Nawet mi się podobało, że reżyser dodał sobie scenę "bitwy" , efekt jest ok, więc daję emocjonalne 8 ;)

mysterieuse_x

Ja film polubiłam. Nie jest byt górnolotny ale w dzisiejszych czasach trudno o NAPRAWDE dobre kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones