Streszczenie

ostatnia wypowiedź: StarFighter
Ala9991 Ala9991

Ja wiem, że tam będzie się działo, że rodzina Callenów w tym także Bella zwołają wszystkie klany wampirów, żeby chronić dziecko, Rensesme przed rodziną królewską Volturi bo oni będą chcieli je zabrać

• sentia sentia
    ocena: 1

Do jasnej cholery SPOILER!!!!!!!!!!!
    To po pierwsze!
    Po drugie oni ja będą chcieli zabić a nie zabrać.

• Ala9991 Ala9991

oj, co , pytali się to powiedziałam tak, ale nie wszystkiego po przecież sama dokładnie nie wiem
      nq < ż.a.l pl

• sentia sentia

To przeczytaj książkę.

• FightClub_2 FightClub_2
        ocena: 2

Co to znaczy "nq < ż.a.l pl" ?

• sentia sentia

Tez się zastanawiam...

• sand_witch101 sand_witch101

Gdyby nie ten znak nierówności pośrodku i kropka po "ż" oraz "a", a jej brak pomiędzy "żal" a "pl", odczytałabym to jako typowe pożegnanie dziecka Neostrady: "narka, żalkropkapeel". Ale zważywszy na tę dziwną interpunkcję zakładam, że przekaz jest inny. Moim zdaniem, jest to zaszyfrowana wiadomość:
          "Neurotyczny (n) kurczak (q) zjadł (<) żelki (ż.) albo (a.) lizaka (l) po (p) lunchu (l)".

Chyba, że uznamy, iż jest to nierówność matematyczna. Wtedy n oznaczać będzie masę kurczaka wyrażoną w kwintalach [q], która jest mniejsza niż iloczyn (stąd te kropki) mas żelka lub lizaka ("a "oznaczać może zarówno "albo", jak i alternatywę, co i tak na jedno wychodzi) oraz lunchu i czasu, jaki upłynął od chwili jego zakończenia. W każdym razie, mnie wyszło, że n= pierwiastek kwadratowy z -2 podzielić przez 0, co jest kompletną bzdurą. Oczywiście, pominęłam tarcie, założyłam, że g=10m/s^2 i zaokrągliłam pi do dwóch miejsc po przecinku. Tak więc błąd rachunkowy wynosi ok. 0,(34325156) :D.

• StarFighter StarFighter

Podsumujmy: masz w profilu fotkę Kristen Steward z BD part 2, piszesz, a przynajmniej próbujesz napisać, co będzie w drugiej części filmu, czyli pewnie uważasz się za fankę Sagi. Jednocześnie nie wiesz, co dokładnie dzieje się po przemianie Belli. Czy chociaż kiedyś trzymałaś książkę w ręku? Bo gdybyś przeczytała, nie pisałabyś, że nie wiesz dokładnie, co tam się stanie...

• MaryCullen MaryCullen

Pisze się Cullenowie, nie Callenowie, oraz Renesmee, a nie Renesme.
    Sorry że się czepiam, ale pisz to na przyszłość poprawnie.
    Pozdrawiam :)

• sentia sentia

Dla mnie to będza Ciulenowie :)

• MaryCullen MaryCullen

A pisz to sobie jak chcesz :)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: