PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=580710}

Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
6,0 131 768
ocen
6,0 10 1 131768
3,2 12
ocen krytyków
Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2

Ja wiem, że tam będzie się działo, że rodzina Callenów w tym także Bella zwołają wszystkie klany wampirów, żeby chronić dziecko, Rensesme przed rodziną królewską Volturi bo oni będą chcieli je zabrać

Ala9991

Do jasnej cholery SPOILER!!!!!!!!!!!
To po pierwsze!
Po drugie oni ja będą chcieli zabić a nie zabrać.

sentia

oj, co , pytali się to powiedziałam tak, ale nie wszystkiego po przecież sama dokładnie nie wiem
nq < ż.a.l pl

Ala9991

To przeczytaj książkę.

ocenił(a) film na 2
Ala9991

Co to znaczy "nq < ż.a.l pl" ?

FightClub_2

Tez się zastanawiam...

FightClub_2

Gdyby nie ten znak nierówności pośrodku i kropka po "ż" oraz "a", a jej brak pomiędzy "żal" a "pl", odczytałabym to jako typowe pożegnanie dziecka Neostrady: "narka, żalkropkapeel". Ale zważywszy na tę dziwną interpunkcję zakładam, że przekaz jest inny. Moim zdaniem, jest to zaszyfrowana wiadomość:
"Neurotyczny (n) kurczak (q) zjadł (&lt;) żelki (ż.) albo (a.) lizaka (l) po (p) lunchu (l)".

Chyba, że uznamy, iż jest to nierówność matematyczna. Wtedy n oznaczać będzie masę kurczaka wyrażoną w kwintalach [q], która jest mniejsza niż iloczyn (stąd te kropki) mas żelka lub lizaka ("a "oznaczać może zarówno "albo", jak i alternatywę, co i tak na jedno wychodzi) oraz lunchu i czasu, jaki upłynął od chwili jego zakończenia. W każdym razie, mnie wyszło, że n= pierwiastek kwadratowy z -2 podzielić przez 0, co jest kompletną bzdurą. Oczywiście, pominęłam tarcie, założyłam, że g=10m/s^2 i zaokrągliłam pi do dwóch miejsc po przecinku. Tak więc błąd rachunkowy wynosi ok. 0,(34325156) :D.

ocenił(a) film na 5
sand_witch101

http://media.tumblr.com/tumblr_m2x3i1fnpd1r7ito9.gif

ocenił(a) film na 2
sand_witch101

Bardzo ciekawe stwierdzenie :D

Ala9991

Podsumujmy: masz w profilu fotkę Kristen Steward z BD part 2, piszesz, a przynajmniej próbujesz napisać, co będzie w drugiej części filmu, czyli pewnie uważasz się za fankę Sagi. Jednocześnie nie wiesz, co dokładnie dzieje się po przemianie Belli. Czy chociaż kiedyś trzymałaś książkę w ręku? Bo gdybyś przeczytała, nie pisałabyś, że nie wiesz dokładnie, co tam się stanie...

Ala9991

Pisze się Cullenowie, nie Callenowie, oraz Renesmee, a nie Renesme.
Sorry że się czepiam, ale pisz to na przyszłość poprawnie.
Pozdrawiam :)

MaryCullen

Dla mnie to będza Ciulenowie :)

sentia

A pisz to sobie jak chcesz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones