PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=580710}

Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
6,0 131 771
ocen
6,0 10 1 131771
3,2 12
ocen krytyków
Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2
powrót do forum filmu Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2

Złote maliny??

ocenił(a) film na 10

Dlaczego film zdobył tyle ZŁOTYCH MALIN?? Film był bardzo fajny??

użytkownik usunięty
oli008

Właśnie. Za co te maliny?! Film jest moim zdaniem naprawdę fajny, wciągający. Nie rozumiem ludzi, którzy hejtują sagę Zmierzch. Jest o wiele gorszych filmów.

ocenił(a) film na 10

Dokładnie. Film zarobił setki milionów na świecie a dostaje złote maliny.?! A skoro zarobił tyle milionów to znaczy że ludzie chodzili do kina, a to znaczy że film jest fajny. Ta nagroda to jedna wielka pomyłka

oli008

Oczywiście. Skoro 8075847584265856297465256 osób obejrzało ten film w kinie, czy też nie, to oznacza, że jest on fajny. Nieważne, że ja obejrzałam go tylko po to, żeby się pośmiać z głupoty tego filmu, już nie wspominając, że wyglądał jak Bitwa wiedeńska. Ale przecież obejrzały go miliony, więc jest fajny.

itmakesmesmile

bredzisz. "Trudne sprawy" też są fajne.

Claudie33

Wawa non stop od razu. Hit sezonu.

użytkownik usunięty
itmakesmesmile

Osobiście nie znoszę serialów typu "Ukryta prawda", "Wawa non stop' itp. Po co wgl. kręcić takie g*wno, skoro i tak się to wszystko nie dzieje naprawdę. Wszystko jest sztuczne, już za pierwszym razem to widać. Cóż, pewnie same plotkary lubią coś takiego oglądać... :-)
Ale nie będę tutaj wyrażać mojej opinii na temat zupełnie innych filmów, skoro teraz udzielamy zdanie na temat sagi Zmierzch :)

Nie, w ogóle patologia w rodzinie nie dzieje się naprawdę. To tylko wymysł scenarzystów tych dennych serialików przecież.

użytkownik usunięty
itmakesmesmile

Pamiętaj, że każdy ma inny gust i swoją własną opinię ;-)

A propos opinii, wcześniej mówiłam o tym, że to, że ktoś poszedł do kina na zmierzch, wcale nie oznacza, że jest on fajny. I jako, że "teraz udzielamy zdanie na temat sagi Zmierzch", stąd nawiązanie do "Trudnych spraw", bo w końcu ludzie to oglądają, a fajne nie jest. Chciałam tylko wytłumaczyć tę kwestię, bo odniosłam wrażenie, że źle mnie zrozumiałaś.

Wracając do problematyki seriali wspomnianych przez Ciebie i tej twojej "opinii", widać, że nic o tym świecie nie wiesz :-) Ale co ja mogę wiedzieć, skoro pewnie jestem hot13, za młoda na to, żeby mieć własne przemyślenia i opinie, lubię 1D i zapewne Justina Biebera też, więc z góry jestem gorsza i nie mam pojęcia o świecie. A patologia nie istnieje i problemy zawarte w tych serialach, które z góry uważane są za głupie, nie dzieją się naprawdę. Masz własną opinię, okej. Szanuję to. Tyle, że powinno się być otwartym na problemy ludzkie, a nie je omijać i twierdzić, że ich nie ma.

itmakesmesmile

Ciekawe dlaczego tylko niektórym dziewczynom w pewnym wieku podoba się ten film o książkach nie wspominając, podczas gdy cała reszta całą tę prozę stawia na równi z hiciorami z wydawnictwa Harlequin? A filmowa Saga ma tyle wspólnego z wampirami co "Piraci z Karaibów" Verbinskiego z "Pirates" Joone'a ze studia Digital Playground :D:D:D.

vicovaro25

Myślę, że w tej chwili trend na ten cały Zmierzch poszedł już w niepamięć, jak któregoś czasu na Tokio Hotel. Tak mi się przynajmniej wydaje. Chociaż kto to wie? Może niektórym naprawdę to się podoba? Może po prostu nie dostrzegają w nim głupoty?

ocenił(a) film na 2
itmakesmesmile

"wielkie" fanki teraz zabijają się i filmiki typu niezgodna itp, a ich ukochany, przecudowny film poszedł w zapomnienie.

ocenił(a) film na 2
oli008

Każdy człowiek robi kupę.
Czy to znaczy, że kupa jest fajna?

Your logic is invalid...

ocenił(a) film na 10
oli008

To nie zależy od nas tylko od krytyków filmowych którzy niestety uważają że ten film jest niskich lotów. Te opinie są najczęściej brane pod uwagę..
te maliny to przesada.

Diablicaaa

I bardzo dobrze ;) takie gowno powinno wgl. Niewychodzic do kin.

ocenił(a) film na 5
oli008

Ta część jest dużo gorsza od poprzednich. To ostatni film z serii, wiec wiedzieli, że i tak dużo ludzi przyjdzie do kin (głównie fanów), ale mogli się o wiele bardziej postarać. Dla mnie film jest mocno średni i nie dorównuje poprzednim częściom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones