PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104547}
6,2 38 222
oceny
6,2 10 1 38222
4,4 5
ocen krytyków
Sahara
powrót do forum filmu Sahara

bez chwili wachania daję 1/10. Ten film jest lepszy niż środki nasenne, słowo daję.

ocenił(a) film na 8
tuntyip

a argumenty? do każdego sie o nie srasz, a sam nie potrafisz nic wymyślić? a film dobry, tylko jak sie jest za głupim, żeby go zrozumieć, to może lepiej w ogóle go nie oceniać? polecam kubusia puchatka i hefalumpy , czy jakoś tak, mam nadzieje że spodoba ci sie to inteligentne kino akcji z elemenatami horroru, bo wnioskując z twoich innych wypowiedzi, tak byś to nazwał.

tuntyip

argumenty podałm - film jest nudny, co jest w tym filmie do zrouzmienia - co ten film za sobą niesie ? papka dla takich góniarzy jak ty. Polecam trzy pierwsze częśc Indiany Jonesa, przy kto coś wysiada.

tuntyip

i nie sram się do nikogo inngo o argumenty bo tylko ty ich nie podajesz.

ocenił(a) film na 8
tuntyip

to że film jest nudny, to nie jest argument, ale ok, nie wiesz co napisać, to piszesz bzdury, juz sie do tego przyzwyczaiłem..słuchaj jebany trollu, juz nie chodzi o to ze masz 15 latek, chodzi o to ze robisz z siebie cyrk, a sahara to dobry film, nadal czekam na argumenty

Mnih

z każdym postem pogrążasz się coraz bardziej. To że film jest ndny to żaden argument ? Nudne to mogą być takie filmy jak Pianista, Chłopcy z ferajny, Ojciec chrzestny (jak dla mnie są to arcydzieła żebyś się nie czepiał), a od takiego filmu jak Sahara to się oczekuje dobrej rozrywki a nie morałów. Ciekaw jestem czy rozróżniasz pojęcia ""film czystorozrywkowy"" i ""ambitny film"".

tuntyip

hahahahahahahahahahaha, a coś ty napisał na forum ""Usłane różami"" hipokryto jeden ?

ocenił(a) film na 8
tuntyip

argument, to coś, co ma na celu pomóc innym zrozumieć twój punkt widzenia. dla ciebie argumentem jest to, że film jest nudny. ja uważam ze jestes głupi i pusty, a jako argument w takim razie powiem, że "bo tak i koniec"

dziecko zrozum jesteś już spalony na wielu forach, na twoim miejscu bym sie wogóle wstydził logować na filmweb (dziwie sie, że to wogóle potrafisz, widać za nisko cie oceniłem)

tuntyip

hahahahaha, wiesz ile cię już osób gnoiło ? Krytykowali cię na forum Mrocznego rycerza, Sin City, Kodu da Vinci... I nikt ci jeszcze nie powiedział że jesteś normalnym forumowiczem. Mnie zaś krytykowali tylko ty
i jeden koleś co zmył się z filmwebu po dwóch tygodniach (bodajże Moldovan czy jakoś tak).

tuntyip

problem jest taki, że ty ustawicznie przypisujesz innym wszystkie swoje wady i bolączki.

tuntyip

miałem ci już więcej nie odpisywać ale rozbraja mnie twoja głupota, bezczelnośc i zarozumialstwo.

tuntyip

Ale margines z was.............. <za krótki>

ocenił(a) film na 8
tuntyip

taaa najlepiej powiedziec, ze mnie gnoili, jakbys przeczytał wszystko to bys sie dowiedzial, ze to byli tacy sami debile jak ty, a ja nie bylem sam tylko z ekipa normalnych ludzi, a co sie stalo ze juz nie piszesz na forum zmierzchu? czyżbym ci udowodnil ze jestes idiotą?

buhahahahhhhahh

ocenił(a) film na 5
Mnih

Hehe. Fajna awanturka. Jeden lepszy od drugiego:)

FILioza

jeszcze nie spotałem forum gdzie by sie nie kłócili...widocznie taki ten film "fantastyczny".

użytkownik usunięty
punks1989

Na normalnym forum to jest moderator i banuje hołote.A tu myśla że są na forum Onetu.Film taki sobie zdecydowanie polecam przecytać książke Cilva Cusslera

Mnih

wiesz, mich1992, zacytuję ci utwór Krasickiego, czemu nie zrobiłem tego wcześniej:

Nie nowina że głupi mądrego przegadał;
Kontent więc iż uczony nic nie odpowiadał;
Tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł;
Na koniec zmordowany gdy sobie odpoczął;
Rzekł mądry , żeby nie był w odpowiedzi dłużny:
""Wiesz dlaczego dzwon głośny ? Bo wewnątrz jest próżny !""

ocenił(a) film na 8
tuntyip

""Wiesz dlaczego dzwon głośny ? Bo wewnątrz jest próżny !""

no to czemu jeszcze drzesz pyska?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones