PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539509}
6,3 311 079
ocen
6,3 10 1 311079
5,8 37
ocen krytyków
Sala samobójców
powrót do forum filmu Sala samobójców

2/10

ocenił(a) film na 2

Film otrzymał ode mnie ocenę 2/10. Pewnie wielu teraz zastanawia się skąd ta niska ocena? Czemu film mi się nie podobał? Czy rola Jakuba była az tak kiepska? Czy świat alternatywny, jakim dla wielu młodych ludzi jest internet został xle zobrazowany? Otóż nie wiem, nie oglądałem. 2/10 dostał dlatego że... Nie ma o nim CIEKAWOSTEK. Przeciez każdy wie że filmy bez ciekawostek są słabe.

ocenił(a) film na 4
deery

zastanówże się o czym mówisz. jak to nie ma ciekawostek? a to, że w przeglądarce można znaleźć gierki lepsze niż to co możesz kupić w sklepie? wstydź się, filmu nie rozumiesz.

ocenił(a) film na 10
globox

domyślam się, że jemu chodzilo o ciekawostki na filmwebie :P przecieć powiedział, że nie oglądał, to co ma rozumieć?;)

ocenił(a) film na 2
globox

Jak mam nie rozumieć skoro nie oglądałem?! Człowieku lecz się. A Kokon ma rację, chodzi o ciekawostki na Filmwebie, większość dobrych filmów ma ich przynajmniej kilkadziesiąt, a tu nic, zero. To świadczy o tym że film NIE jest ciekawy.

użytkownik usunięty
deery

dziwne podejscie
to tak jakby wyznacznikiem zajebisto***
było to że wszystkie zajeb* filmy są z holiłudu...

ocenił(a) film na 2

Nie wiem czy zauważyłeś ale nie tylko amerykańskie produkcje mają ciekawostki. Sprawdź sobie filmy Von Triera, Jorodowskiego, Kurosawy czy Tarkovskiego...

deery

ale tym samym nie oceniasz filmu, a tylko informacje w sieci. Tutaj się ocenia filmy, a na temat których wyrobiliśmy sobie zdanie po ich obejrzeniu. Jednym słowem roznosisz plotki, które udało Ci się wyciągnąć z internetowych wyszukiwarek... Twoja opinia nie jest Twojego autorstwa, jest jedynie zlepkiem Twoich umiejętności wyciągania wniosków z niepełnych i niesprawdzonych informacji. Na jakichkolwiek studiach byś był na straconej pozycji...

ocenił(a) film na 8
deery

Niestety widzę że wraz z niedzielnym porankiem napłynęła następna fala durnych spamerów, jarających się tym, że ludzie odpisują na ich p******enie.

Apeluję do wszystkich normalnych użytkowników FilmWebu - PROSZĘ Was, nie reagujcie na podobne akcje! Odpisując - pomagacie im robić z FW burdel!

ocenił(a) film na 4
kajzerka

Kajzerka winkelriedem wśród użytkowników!

ocenił(a) film na 2
kajzerka

Smiechłę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones