PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539509}
6,3 310 911
ocen
6,3 10 1 310911
5,8 36
ocen krytyków
Sala samobójców
powrót do forum filmu Sala samobójców

Absurd goni absurd

ocenił(a) film na 5

Dwójka psychologów negocjuje pod drzwiami z gówniarzem jak negocjatorzy z terrorystami. Gówniarz siedzi w pokoju za zamkniętymi drzwiami (na klucz? jeśli tak to rodzice byli imbecylami, że mu takie wstawili po próbie samobójczej), rozumiem, że potrzeby załatwia przez okno, do szafy albo na dywan czy łóżko (szkoda, że nie na komputer). Ciekawe jak je? Jedzenie przynoszą mu rodzice imbecyle czy zjada meble albo to co złapie za oknem (może ma karmnik i wabi tam wróble?). Nie żartujmy. Wychodzić musi, a jak wyjdzie to mu zabieram komputer i wyciągam drzwi z zawiasów.
PS. Ciekawy temat, ale jak zwykle w polskim kinie słabiutko to wyszło

ocenił(a) film na 4
biedrusw

No właśnie, przez 10 dni to on by dawno umarł z głodu... Ciekawe też gdzie zalatwial potrzeby fizjologiczne, chyba przez okno.
Chcieli na siłę zrobić z tego głęboki film, a wyszedł idiotyczne.

biedrusw

To zabawne, ale ja też przez cały czas myślałem o jego wypróżnianiu się (w sensie GDZIE?!), co dobitnie pokazuje, że film do mnie nie przemówił. ;)
I w ogóle, gdybym był złośliwy, to powiedziałbym, że to udana komedia, bo im więcej w zachowaniu bohaterów było krzyku i "rozdzierania szat", tym bardziej chciało mi się śmiać (a propos, kto po połknięciu tabletek umiera tak jak Dominik w finale?).
W sumie nie wiem, kto mentalnie może się z tym filmem utożsamiać... Chyba tylko rozhisteryzowane emo-ludki, których największym życiowym problemem są wpisy na Fejsie. :-))

ocenił(a) film na 7
biedrusw

Wychodził w nocy. Raz został "przyłapany" przez matkę przy lodówce. Wyrzucił też podarty list.

biedrusw

"Gówniarz siedzi w pokoju za zamkniętymi drzwiami (na klucz? jeśli tak to rodzice byli imbecylami, że mu takie wstawili po próbie samobójczej)" tiaa, bo nie ma to jak osiemnastolatkowi coś kazać. Kazać to oni mogli mu wyp... z domu. Ale ty jak rozumiem nie miałbyś żadnych oporów. No ta, dużo Minecrafta i kozaczymy?

ocenił(a) film na 5
c_lod

Co kazać? Gdzie napisałem cokolwiek o kazaniu mu czegoś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones