PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539509}
6,3 311 054
oceny
6,3 10 1 311054
5,8 36
ocen krytyków
Sala samobójców
powrót do forum filmu Sala samobójców

Czy animacje wirtualnego świata kojarzyły się Wam twórczością z Tomasza Bagińskiego? A może sam Bagiński opracowywał te animacje? Niestety Sala Samobójców nie doczekała się jeszcze ciekawostek, a szkoda!

FilipHunter

rozumiem, że wszystko, co jest zrobione na komputerze z automatu musi się kojarzyć z bagińskim?
a mnie się muzyka kojarzyła z rubikiem, rubik też w swojej muzyce używa dźwięków i instrumentów.

ocenił(a) film na 6
Mudshark

Komputer kojarzy się z Bagińskim, Rubik z muzyką, a twoja wypowiedź z bezproduktywną agresją.

FilipHunter

e tam od razu z agresją, raczej z nieszkodliwym dowcipkowaniem, i to nie najmądrzejszym. więcej luzu, kaman.

ocenił(a) film na 1
FilipHunter

Jezu, to byłby upadek Bagińskiego gdyby stworzył takie kanciaste potworki rodem z epoki pegazusów ;x

ocenił(a) film na 6
newHannah

To prawda, avatary cierpiały na permanentną pikselozę. Jak już to bardziej lokalizacje i przestrzenie wyglądały jakby wyszły spod ręki Bagińskiego.

ocenił(a) film na 5
FilipHunter

Bagiński już blisko 10 lat temu robił niebo lepsze animacje.

ocenił(a) film na 3
FilipHunter

ja na noki 3310 lepsze animacje robiłem . Seeriioooo! :)

ocenił(a) film na 10
Rastan_2

Masz dosyć ciekawe poczucie humoru..

Rastan_2

ale ja Ci nie wierze i co teraz? pffffffffffffffffff :)

ocenił(a) film na 9
FilipHunter

to nie był Bagiński. jakaś tam grupka 20 animatorów. Btw to, ze są tam kanty to nie oznacza, że lepiej nie umieli. Chcieli stworzyć w ten sposób klimat gry. troszke bolało

ocenił(a) film na 6
DarkBartek

To, że nie był to Bagiński nie znaczy, że panowie zwyczajnie nie wzorowali się na jego twórczości. Ot, mały ukłon w stronę mistrza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones