PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539509}
6,3 310 911
ocen
6,3 10 1 310911
5,8 36
ocen krytyków
Sala samobójców
powrót do forum filmu Sala samobójców

Ja dałam 3 tylko ze względu na grę aktorską. Same postacie były tak gówniarskie i rozpieszczone, że nie wiedziałam czy mam się irytować czy śmiać. Te emo teksty, jacy to oni są nieszczęśliwi, jacy biedni... mam wrażenie, że takim się w dupach przewraca.
"Moimi przyjaciółkami są żyletki" - nawet nie wiem jak to skomentować. Co za idiotyczny tekst? Ostatnim razem takie słyszałam na publicznej imprezie sylwestrowej, kiedy koleś krzyczał, że tylko piwo go nie zostawi.
I te jęki Dominisa, że ON CHCE INTERNET. Wyłączyłeś mi internet... podpisałeś na siebie wyrok śmierci.
Takiej żenady dawno nie widziałam. Już tak szczerze Zmierzch ma lepszą fabułę, albo w sumie... te dwa filmy są siebie warte. :> Dla takich samych widzów.

Ta emo grzywka, czarny lakier...
Albo jak laska zaczęła sobie zlizywać krew jakby była jakimś psem z wścieklizną.

Proszę mi tu tylko nie pierdzielić, że nie rozumiem przekazu, bo rozumiem.
Młodzieniec jest ofiarą sprośnych żartów swoich rówieśników, buntuje się. Znajduje ludzi w internecie takich jak on, którzy akceptują go takim jakim jest. Poznaje Sylwię, która jest w jeszcze bardziej beznadziejnym położeniu i stara się jej pomóc.
W końcu się zachlał, zeżarł tabletki i przypie****ił głową w... umywalkę? Czy to to tam było. Zęby powylatywały, kopnął w kalendarz, a a-społeczna laska wreszcie wyszła z domu i zaczęła jojczyć.

Po prostu to jest dla mnie tak... hm... gimbusiarskie, emoskie i oklepane... a te postacie tak rozpieszczone i myślące, że świat kręci się dookoła nich i to ONI SĄ NAJWAŻNIEJSI, że aż mi się rzygać chce. :)

użytkownik usunięty
NpB

To jest gimbusiarsie, emoskie, ale nie do końca oklepane. Autorzy tego filmu chcieli podjąć poważne tematy, ale kompletnie im się to nie udało. Twoje opinie na temat bohaterów w całości pokrywają się z moimi. To rozpieszczone dzieciaki, które, myślą że świat kręci się dookoła nich. Mnie rozłożył na łopatki tekst z żyletkami, ale także ten z terrorystą. Miał sprawić, żeby się go bali, to zamienił się w emo... Co do Sylwii to ona gadała o zabijaniu się, gadała i tylko tyle. Rozpieszczona gówniara, która chciała na siebie zwrócić uwagę. Poza tym jak była w okolicach wieku DOminika, to jakim cudem nie wychodziła z domu przez 3 lata? Obowiązek szkolny jest do osiemnastego roku życia!

Co do odcięcia internetu to dlaczego on nie poszedł gdzieś na miast gdzie internet był? Mógł się bez problemu skontaktować z Sylwią. Przecież to idiotyczne! Nie żyjemy w czasach w których internet jest tylko w domach. W knajpach centrach handlowych, nawet na niektórych dworcach jest możliwość podłączenia się do internetu.

Filmu się praktycznie nie da nie zrozumieć, bo jest bardzo prosty. Niestety nasze rodzime kino jest w tak opłakanym stanie, że nawet próba podjęcia cięższych tematów (nieważne że nieudana) jest uważana za arcydzieło.

Sylwia była chyba nieco starsza od Dominika. Najprawdopodobniej zamknęła się w domu tuż po ukończeniu szkoły (albo po osiemnastce).

ocenił(a) film na 1
NpB

Zgadzam się z Tobą. Dokładnie tak samo myślę w kwestii tego filmu.
Teraz leci w tv, a ja już skończyłam ten "seans" - nie mogę wytrzymać na tym filmie. Po prostu on mnie tak denerwuje, że chyba żaden inny film na mnie tak nie działa... I ta niby "współczesna młodzież"... Po prostu żal mi tak tego filmu, że nie wiem.

ocenił(a) film na 7
NpB

woow - nie podołałaś, nie rozumiesz samego przesłania filmu -- który ma dwie oddzielne płaszczyzny dziewczynko = - dobranoc !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones