PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539509}
6,3 310 911
ocen
6,3 10 1 310911
5,8 36
ocen krytyków
Sala samobójców
powrót do forum filmu Sala samobójców

Uważam że to nie prawda że każdy bogaty młodzienieć musi być zły, rozpuszczony albo mieć
problemy psychiczne.

ocenił(a) film na 6
Swagger97

Nie każdy ale większość,tak.

ocenił(a) film na 9
TheAmazingPudding

Po czym wnioskujesz?

ocenił(a) film na 1
Swagger97

Wszystko zależy od tego, do jakich osób trafiają pieniądze - jeśli jest ogarnięty, ma łeb na karku i świadomość tego, czym są pieniądze, to spoko. Ale większość młodziaków zachowuje się tak jak Dominik w "Sali samobójców". Przykładem z filmwebu może być polskiwallstreet - młody chłopak, który ma tylko siano rodziców w głowie (swoją słomę ma w butach) i nieźle zryty beret w tym temacie - forsa, forsą, ale chwalenie się kasą swoich staruszków i dodawanie postów w stylu "nie lubię patrzeć na biedaków" dobitnie świadczy o tym, że właśnie do takiego pod-gatunku człowieka nie powinna trafiać żadna kasa.

Cóż, gnój ma raptem 19 lat, może jak starzy zakręcą mu kurek a ojciec solidnie prze pier do li jego słekowy pysk i weźmie na męską rozmowę to może różowa k u r w a jest jeszcze do odratowania? Zobaczymy.

użytkownik usunięty
Einshaew

Twój ojciec to chyba na komendzie pracuje, bo się prujesz niemiłosiernie koleżko.
Zresztą o takich jak ty już się wypowiadałem z 2 lata temu w tym temacie http://www.filmweb.pl/serial/Lekarze-2012-635863/discussion/Gdzie+robi%C4%85+zdj %C4%99cia+W+Austrii+w+USA,2049114

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Einshaew

Wreszcie dałeś jakiś dobry numer :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Einshaew

BTW. http://www.filmweb.pl/person/Doniu-245615/discussion/S%C5%82aby-2049999#post_114 30283 - to twoje nowe oblicze, czy jakiś nudny ziom, Bo macie podobne zakres tematyczny wyzwisk?

ocenił(a) film na 1

Widzę, że wysoko zawieszasz poprzeczkę, jeśli chodzi o rap - bo jeśli nie słeki i gówniarzeria, to doniu, który "niszczy chałwę", ta... bez komentarza.

użytkownik usunięty
Einshaew

#CzystaBrudnaPrawda

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1

skoro tak lubisz hajsy które dostajesz w kieszonkowym, to pochwal się, ile od listopada wpadło ci forsy, za samo bycie synusiem bogatych staruszków? Masz odwagę napisać o tym na publicznym forum?

użytkownik usunięty
Einshaew

Ale po co o czymś takim pisać publicznie? Zresztą nie liczę hajsu...
Zresztą była w Wigilia, 6grudnia czy Nowy rok to trochę więcej wpadło prezentów to i pewnie więcej kasy niż zwykle :D

ocenił(a) film na 1

coś tak spękał? Wstydzisz się napisać ile "zarabia" rozpieszczone dziecko jak ty? "Nie liczę hajsu..." hehehe :) Proste, że nie liczysz:) Ty masz tylko hasło "mama! chce to!" i już masz koszuleczkę stepu. Normalnie magia hasztag harry potter :) tylko że zamiast różdżką, władasz cudzą forsą ;)

użytkownik usunięty
Einshaew

Ehh, jak cie tak bardzo to interesuje to dostaje 150 zł tygodniówki na drobne wydatki, zadowolony?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Einshaew

No widzisz, pozory mylą. A po co mi więcej hajsu? Na ciuchy, buty i imprezy dostaje gdy potzebuje w danym momencie. 150 zł spokojnie wystarcza na pojscie na pizze w przerwie szkolnej itd.
Nie każdy jest takim bananem jak ty.

użytkownik usunięty

PS. Karty miejskie nie używam, znajomi mają samochody, a są jeszcze taksówki. Jedynie od czasu do czasu metrem się przejadę.

ocenił(a) film na 1

i jezszcze jeżdżą za wami ekipy filmowe, kręcąc słekowe teledyski... ciekawe czy wtedy palce ci nie odpadają od hasztagowania i tagowania się na "planie filmowym" :)

ocenił(a) film na 1

no tak, bo ciągnięcie kasy od starych na imprezy, buty, ciuchy i taksówki to nie jest banana słek life.

To JA jestem bananem, pracując od 16 roku życia i obecnie żyjąc na swoim. Ba! Jestem hasztag przechuj bananem, bo inwestuję w firmę rodziców swoimi zarobionymi pieniędzmi.

Jestem tak bardzo hasztag banan, uzależniony od gotówki starych... >:)

Znasz ty pojęcie definicję bananów, kretynie z grzywką?

użytkownik usunięty
Einshaew

Znam!! definicja banan # Einshaew

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Einshaew

o moja mature to sie nie martw. A od października dziennikarstwo na UW

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Einshaew

Dam radę, z nauką problemów nie mam.

ocenił(a) film na 1

taa...a jak dostaniesz zadanie egzaminacyjne, żeby napisać sprawozdanie ze spotkania z gwiazdą, na określoną ilość słów to spocisz się ze strachu jak mysz :D

Wiesz co to reportaż, notka dziennikarska, news? Umiesz napisać pytania do wywiadu? Takich rzeczy nie uczą na UW, takie rzeczy trzeba już umieć idąc na dziennikarstwo na tej uczelni :D

Ja pier do lę, ale w październiku będzie płacz :D

Już to widzę, jak będziesz dziennikarzem, na serio :) Będziesz tak bardzo hasztag słek dziennikarz.... na prywatnej uczelni słekostwa, hasztagu i chujaciągnięcia :)

użytkownik usunięty
Einshaew

Poznałem kilka znanych osób, raperów też i jakoś nie miałem problemu z normą gadką z nimi.

ocenił(a) film na 1

?? I po takiej gadce nabrałeś dziennikarskich umiejętnosći? Bicz plis ;]

A co do poznawania "raperów" to uświadom sobie, że Pikej się nie liczy :D

użytkownik usunięty
Einshaew

A czy ja muszę być od razu dziennikarzem? Idzie tam moja dziewczyna, kilku znajomych to będzie weselej.

ocenił(a) film na 1

to co zamierzasz robić po dziennikarce? :)

użytkownik usunięty
Einshaew

podróżować po świecie

ocenił(a) film na 1

za hajzzzzzzzzz starych ;] hasztag hasztag?

użytkownik usunięty
Einshaew

za hajs dziadka bejb

ocenił(a) film na 1

no i proszę, gdzieś po drodze ulotniło się hasło, że pięć, sześć lat studiów i do pracy :) teraz opcja żeby po studiach na koszt staruszków lecieć w świat :)

Ech.. twoi rodzice muszą być dumni, że ich spedalony syn prezentuje taki poziom, nie? >:)

użytkownik usunięty
Einshaew

Zobaczymy co będzie za kilka lat brat

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Einshaew

spoko kumplu. Lepiej idź już spać żeby jutro wstać i zarabiać sam te swoje "miliony"

ocenił(a) film na 1

Moje zarobki to moja sprawa >:)

Nie jestem tak tępy jak ty, by publicznie rozpowiadać o swoich dochodach :)

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale mam z ciebie niesamowitą bekę - na początku myślałem że jesteś zwykłym pozerem sponsorowanym przez rodziców, ale ty naprawdę masz mózg wyżarty przez hajs i hasztagowy lans.

Zastanawiałeś się kiedyś, kim będziesz za dziesięć, dwadzieścia lat, skoro teraz prezentujesz tak marny poziom?

użytkownik usunięty
Einshaew

Ja też mam z ciebie bekę, dzięki tobie filmweb dołączył do moich ulubionych stron :D
I masz racje żaden że mnie pozer.
A kogo obchodzi to co będzie za 10/20 lat, teraz jest mój czas #VNM

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Einshaew

Na szczęscie mam konto na którym są odkładane pieniądze na mój future.

ocenił(a) film na 1

Spoko, a jak twoi starzy odejdą do lepszego miejsca, to kto zadba o twoją future?

użytkownik usunięty
Einshaew

ja sam

ocenił(a) film na 1

:D ciekawe w jaki sposób, skoro jedyne co potrafisz to słeczyć się i wywyższać nad innymi :D

Wiesz jak będzie? Jak twoi starzy odejdą albo odetną cię od forsy, to to, co masz na koncie wyparuje jak kropla wody na rozgrzanej patelni :) A gdy skończy się kasa, to zacznie się prawdziwe życie, które już nie będzie hasztag słekowe

użytkownik usunięty
Einshaew

Nie tylko hajs się liczy w życiu

ocenił(a) film na 1

powiedział słek, który "nie lubi patrzeć na biedaków"?

Hipokryzja tak bardzo :)

użytkownik usunięty
Einshaew

Nie każdy biedny jest od razu gorszy.

ocenił(a) film na 1

No proszę, proszę, czyżby polskiwallstreet się nawrócił:D?

Normalnie, nie wierzę :) Co się stało z hajs jolo słekiem? Przejżał na oczy? ;]

użytkownik usunięty
Einshaew

Nigdy nie pisałem że liczy się tylko hajs, a każdy kto nie ma dużo kasy jest gorszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones