PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539509}
6,3 311 079
ocen
6,3 10 1 311079
5,8 37
ocen krytyków
Sala samobójców
powrót do forum filmu Sala samobójców

Przedstawię je mniej więcej tak:
"Wspaniały film! Tylko dla inteligentnych! Nie podobał ci się? Jesteś głupi i ograniczony. Jezu, jaki ten film był dobry. Nie chcę słyszeć sprzeciwów ani odmiennych zdań na temat tego filmu. Tak naprawdę chcę, ale i tak obrzucę cię mięsem."
Jak dobrze się dowartościować.

ocenił(a) film na 4
Hifumi

Wspaniały film! Tylko dla inteligentnych! Nie podobał ci się? Jesteś głupi i ograniczony. Jezu, jaki ten film był dobry. Nie chcę słyszeć sprzeciwów ani odmiennych zdań na temat tego filmu. Tak naprawdę chcę, ale i tak obrzucę cię mięsem

globox

bez przesady - ja tu widzę kilka osób które non stop wracają na to forum i dosrywają filmowi - gniot, beznadzieja, przereklamowane gówno, dno, bez sensu wydane 15 zł itp. Jest trochę ludzi, którzy zdecydowanie ten film odrzucają - myślę, że odrzucali by go mniej zdecydowanie gdyby nie taki napór 'fanów Sali samobójców'

ocenił(a) film na 7
Madagasqaar

Krytycy z dupy też mnie wkurzają. Takich to nie da się niczym zadowolić. Prawdziwy krytyk nie obrzuca filmów jedynkami.
Śmieszą mnie też wszystkie filmowe hipstery-"lubiłbym to, gdyby nie to, że dużo osób to lubi"

ocenił(a) film na 5
Madagasqaar

Całkiem sensownie piszesz. Albo może inaczej: reklamowali na wyrost niezły film co psuje późniejsze wrażenie, zachowanie wielu fanów też denerwuje. Szczególnie to w stylu wymienionego przez autora wątku.
Jednocześnie widać tak wśród fanów jak i przeciwników osoby z którym rozmawiać nie warto, bo wypowiadają sie tylko i wyłącznie w ten sposób i nie przyjmują żadnych argumentów sprzecznych z ichnim zdaniem. Pewnie właśnie dzieki temu czują sie dowartościowani i lepsi.
A szkoda, bo wyglądałoby to dużo lepiej i ciekawiej gdyby dałoby sie normalnie i kulturalnie wymienić poglądami...

Hifumi

Wspaniały film! Tylko dla inteligentnych! Nie podobał ci się? Jesteś głupi i ograniczony. Jezu, jaki ten film był dobry. Nie chcę słyszeć sprzeciwów ani odmiennych zdań na temat tego filmu. Tak naprawdę chcę, ale i tak obrzucę cię mięsem.

ocenił(a) film na 4
Morusiaty

noż co za kretyn i stulejarz, nie wyrabiam

globox

sam masz mentalną stulejkę, Seba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones