PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539509}
6,3 311 079
ocen
6,3 10 1 311079
5,8 37
ocen krytyków
Sala samobójców
powrót do forum filmu Sala samobójców

Podobno są. Mógłby mi ktoś opisać jakie to sceny/ jak drastyczne? Chcę na to iść, ale nie lubię oglądać mocnych scen więc wolę wiedzieć czego mam się spodziewać

ocenił(a) film na 7
17natalie

Ale to kilka spoilerów będzie ;)
Kiedy rozbija lustro, rozcina sobie rękę i ma na "całym sobie" sporo krwi, filmiki w necie tzn. np cięcie się i jak facet sobie w głowę strzela.
Zależy jak bardzo wrażliwa jesteś na takie rzeczy ;))

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 7
17natalie

Może nie wszystko, ale nie oglądałaś jeszcze filmu, a ja nie chciałabym Ci go za bardzo zdradzać ;))

ocenił(a) film na 2
XxChocolateFactoryxX

No, ja zamykałam kilka razy oczy, bo jestem ekstremalnie wrażliwa na takie sceny.
I tak nie polecam pójścia na ten film, patrząc ogólnie.

17natalie

jeśli widok faceta strzelającego sobie w łeb nie jest dla Ciebie drastyczny to śmiało możesz iść :)

ocenił(a) film na 6
madzja90

ja ogólnie bardzo emocjonalnie podchodzę do takich scen, zwłaszcza, kiedy ktoś robi sobie krzywdę. Czuję się jakby uczestnikiem tych wydarzeń, więc mogę to wszystko odczuwać 100 razy mocniej niż inni widzowie. Z jednej strony właśnie dlatego unikam chodzenia do kina na mocniejsze filmy, wolę oglądać w domowym zaciszu (trochę mniejsze emocje), ale w tym wypadku nie umiem się doczekać więc chyba pójdę na film. Wielu twierdzi, że film jest przereklamowany, że gniot, ale chcę sprawdzić na własnej skórze. Dzięki za info:)

ocenił(a) film na 7
17natalie

myślę, że bardziej odczujesz emocje, które targały Dominikiem. Drastycznych scen nie było na prawdę dużo. Najgorsze było już chyba cięcie się żyletką. W każdym razie nie bój się: odcinanych głów, zmasakrowanych zwłok i hektolitrów wylanej krwi na tym filmie nie zobaczysz ;)

ocenił(a) film na 7
17natalie

eeeh drastyczne ? nawet ich nie zauważysz raczej ciagle tylko sex geje itd .. xDD

ocenił(a) film na 6
monimoni

serio monimoni? A może głodnemu chleb na myśli, co? :)

17natalie

raczej to drugie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones