PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539509}
6,3 311 160
ocen
6,3 10 1 311160
5,8 37
ocen krytyków
Sala samobójców
powrót do forum filmu Sala samobójców

Wreszcie obejrzałem Polski film w którym wszyscy doskonale grają. Aktorzy są fenomenalni. Oprawa
wizualno-dźwiękowa również na wysokim poziomie. I choć może historia trochę przesadzona, to ogólne
wrażenie znakomite. Świetne kino .

ocenił(a) film na 9
grubydaras

Poczytaj różne fora internetowe, nie wydaje mi sie żeby ta historia była przesadzona. Co chwilę ktoś sie uzależnia od internetu, wpada w depresję, czuje się niezrozumiany oraz ma myśli samobójcze. Większość dzieciaków jest jednak biedniejsza, boryka sie z większymi problemami niż bohater, gdzie nie ma pieniędzy na wakacje, na szofera a rodzice tylko krzywdzą.

ocenił(a) film na 10
Brumhilda

Nie muszę czytać na forach, mam dwóch nastoletnich synów i obaj są uzależnieni od neta. Tak jak i ja. Kilkanaście lat temu wypieprzyłem z domu telewizor, bo uznałem telewizję za coś bardzo złego. Wtedy jeszcze internet nie stanowił zagrożenia. Gdybym tylko wtedy wiedział... telewizja to jednak mniejsze zło. I choć w zeszłym roku po wielu latach podłączyłem znów tv, to nikt nie ogląda, bo każdy ma swój komputer i cyber-znajomych. Wiem jak jest i nie muszę o tym czytać.
Ale skomentowałaś coś co nie było sednem mojego wpisu. Chciałem przede wszystkim podkreślić, jak zachwycił mnie ten film pod względem aktorskim. I chodziło mi o każdego dosłownie aktora. Film fenomenalnie obsadzony a w dodatku z każdego aktora wydobyto wszystko co najlepsze. Fantastycznie zagrany film. Zwykle w polskim kinie tego brakuje, Sala Samobójców przywróciła mi wiarę w polskich aktorów.

ocenił(a) film na 9
grubydaras

Tak, film jest świetnie zagrany, doskonale nakręcony, obrazy są spójne, wszystkiego dopełnia dobrze dobrana muzyka. Uważam ten film za jeden z najlepszych w Polskiej kinematografii.

ocenił(a) film na 10
Brumhilda

No właśnie. Aż przykro stwierdzić ale film jak nie z Polski

ocenił(a) film na 9
grubydaras

Tak. Wszystkie stołki, także te w kulturze obsadzają starsi ludzie, Ci ludzie sukcesu którzy obalili komunizm, dlatego młodzi nie maja w tym kraju nic do powiedzenia. Pewne pokolenie musi wymrzeć aby w tym kraju coś ruszyło jak strzała ponieważ póki co bardzo trudno im się przebić, na każdej płaszczyźnie. Mówię o swoim pokoleniu, obecnych 30-latków, takich jak reżyser Komasa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones