PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539509}
6,3 311 079
ocen
6,3 10 1 311079
5,8 37
ocen krytyków
Sala samobójców
powrót do forum filmu Sala samobójców

pytanie do znawcow

ocenił(a) film na 3

Bylem niezwykle zaskoczony po wyjsciu z kina, film niezwykle mnie poruszyl, dlugo nie bede mogl o nim zapomniec.
A to dlatego ze nigdy nie przypuszczalem ze wybiore sie kiedykolwiek do kina na tak slaby, nudny, pseudodramatyczny gniot. Jedyny plus filmu to watek rodzicow ciekawie, dosc realistycznie zagrany. Natomiast glowna postac: czyli gow.niarz ktory ma wszystko i przewraca mu sie w du.pie. "ojeju jeju nikt mnie nie kocha, smieja sie ze mnie w szkole (tu sie nie dziwie zreszta) w zwiazku z tym musze sie zabic, tylko najpierw dokoncze sobie gre zanim rodzice mi wylacza komputer". Tragedia
Mam tylko jedno pytanie dotyczace gatunku tego badziewia Zastanawia mnie w ktorym momencie jest to thriller?? Animowany rozumiem bo byly wstawki z pocahontas, romans tez jak najbardziej, bo... no ta scena z judo i pomnikiem po operze. Ale thriller?? Zaniepokoilem sie na nim raz, jak sie dowiedzialem ze jeszcze 1h50 minut do konca

ocenił(a) film na 7
miq777

niestety , nie podzielam twojego zdania, ale trudno. uważam że film był bardzo dobry, jeden z lepszych polskich .
thrillerem było to ,że kiedy zamknął się w pokoju, rodzice nawet tego nie wiedzieli. reżyser chciał pewnie to przekazać w sposób tego, jacy naprawdę są samobójcy i ludzie uzależnieni od internetu. chciał pokazać, że nasze życie może zmienić się o 360 stopni oraz przemienić się w prawdziwy koszmar.

filmoffka

Grunt to obrócić życie o 360 stopni ... nie wiem czy wiesz ... ale wtedy nic się nie zmieni.

ocenił(a) film na 10
filmoffka

Zgadzam sie z filmoffka film był super . Chodz edo 3 Kl LO i nawet moja polonistka, ktora jest wielbicielką tylko i wyłacznie kina z lat 90 i notorycznie krytykuje polską kinemwtografię stwierdziła "Film bardzo dobry, gra młodych aktorów świetna, jest głębsze przesłanie tylko ta animacja jakos do Mnie nnie przemawia"

miq777

Popieram, film koszmarny. Rozpieszczony dzieciak, któremu powinni wyłączyć internet na samym początku filmu i nie trzeba by było się męczyć przez tyle czasu w kinie. Jedyny + to muzyka.

ocenił(a) film na 3
Marti24_filmweb

Faktycznie, zapomnialem wspomniec o muzyce, ktora byla w porzadku

ocenił(a) film na 10
miq777

obejrzałam dzis ten film, musze stwierdzić że mnie zaskoczyło polskie kino. Film bardzo dobry w porównaniu do reszty polskich filmów. Robi wrażenie, muzyka genialna, świetna gra aktorów. Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones