PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539509}
6,3 311 267
ocen
6,3 10 1 311267
5,8 37
ocen krytyków
Sala samobójców
powrót do forum filmu Sala samobójców

oglądałam ostatnio i muszę przyznać, że się nie zawiodłam. po prostu genialny! od niektórych scen to kolana aż mi drętwiały... ale cóż! Komasa stworzył profil prostego chłopaka ale jednak tak ujmującego, że aż oczu nie można oderwać. i choć rola dość banalna to jednak lepiej zagrać jej nie było można. i choć nie ocenia się książki po okładce to trzeba przyznać, że jednak J. Gierszał to idealnie dokończony człowiek Boga porównywany jedynie do Charlize Theron. wyjątkowo błękitne oczy, wyjątkowo uzdolniony aktor...!

hayley_

Już było tutaj wcześnie wspominane, że na większe pochwały zasługują tutaj aktorzy wcielający się w role rodziców Dominika.

użytkownik usunięty
hayley_

czy to jest żart?

moje wrażenia po filmie i przeczytaniu tego tytułu

czy to jest żart, że to są twoje wrażenia po filmie?

użytkownik usunięty
koles80

nie, po prostu MOIM ZDANIEM film jest słaby.

Rozumiem. Ocena nie tylko subiektywna, ale i błędna (bo słaby = 3 a nie 1)
Obiektywnie, to jeżeli wszystkie polskie filmy, utrzymywałyby przynajmniej taki poziom realizacyjny to by było dobrze (czyli = 7)

ocenił(a) film na 1

Słuchaj, nie pisz z tymi koles80-nemo-bighammer-neno itp bo to jest jeden gość, dość psychopatyczna kreatura, która od 2 lat (!!!) CODZIENNIE hejtuje Kac Wawę wpisując lub podbijając tylko negatywne wpisy i klakierzy Salę Samobójców obrażając wszystkich, którym ten przereklamowany film się nie podoba. Ma jeszcze nicki greta83, nijak, swojak, skuryn, ninjatool, skarbekzgor, essox i pewnie jeszcze kilka (te konta są praktycznie identyczne, komentują w 90% tylko 2 filmy), to naprawdę ktoś z problemami psychicznymi więc można sobie z niego co najwyżej jaja robić, bo na branie na poważnie takimi szopkami nie zasłużył

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones