PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539509}
6,3 311 267
ocen
6,3 10 1 311267
5,8 37
ocen krytyków
Sala samobójców
powrót do forum filmu Sala samobójców

toaleta

ocenił(a) film na 2

jak nie wychodził z pokoju to gdzie sie wypróżniał? chyba pod siebie.
pozdrawiam

tomus1125

Trudno czasem ruszyć mózgiem,czyż nie?...
W niektórych domach jest tak iż można mieć pokój z łazienką,wiesz?

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 2
Omen_Girl

pozdrawiam również.
fajnie. też chcę tak ;_;

ocenił(a) film na 2
Omen_Girl

jeśli można wiedzieć...
"wstrząsający,który robi istny chaos w psychice młodego człowieka"
w którym momencie?

ocenił(a) film na 4
Omen_Girl

gorsza sprawa jak ktoś srake ma;p i niesie się po pokoju

ocenił(a) film na 1
Omen_Girl

no dobra to jak ma połączoną łazienkę z pokojem, to jak pedał się zamknął w pokoju to nie mogli tam wejść przez ten kibel ???

ocenił(a) film na 8
sumolimpijczyk

Oczywiście. Może klatką wentylacyjną? To chyba oczywiste, że jeżeli koleś ma pokój z łazienką, to jest tam wejście tylko od pokoju.

Cililing

Z toba jest taki problem ze wszystkich obrazasz. Wyzywasz ludzi od debili i jeszcze gorzej. Od troli wyzwałes ponad 1000 filmwebowiczow. Jestes chory? Nienawidzisz ludzi? Po co obrazasz innych? Sprawia ci to przyjemnosc gimbusie? Lecz sie koles.

tomus1125

Możesz się pocieszyć, że nie jesteś jedynym forumowiczem, który wykazał się bezmyślnością zadając podobne pytanie.

ocenił(a) film na 2
nemo989

podaj powód dla czego to pytanie miałoby być bezmyślne

tomus1125

bo odpowiedź jest oczywista, choć bezmyślny forumowicz może mieć pewien problem

ocenił(a) film na 2
nemo989

na szczęście zawsze znajdzie się ktoś kto pomyśli za mnie.
pozdrawiam

użytkownik usunięty
tomus1125

to prawda mógł mieć pokój z łazienką, ale mógł przecież wychodzic z pokoju i starać się nie natknąć na rodziców, tak samo jak wtedy gdy chodził do lodówki. Proste:)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 2

pff oszukiwali sie nawzajem... biorąc pod uwagę fakt że babka na pewno nie miała pokoju z kiblem (widzimy w jakich warunkach mieszkała)
aczkolwiek miło mi że ktoś mnie od razu nie obraża przy okazji :)

użytkownik usunięty
tomus1125

a po co się wzajemnie obrażać:)? Sylwia pewnie uważała żeby nikogo nie spotkać w drodze do toalety;). Możesz poczytac o hikikomori tak sie zachowuja chorzy ludzie.

ocenił(a) film na 2

oo dzięki... przyznaję teraz sprawy się mają nieco inaczej... :)
też nie wiem po co się obrażać, aczkolwiek niektórzy tutaj chyba mają nieco odmienne zdanie ;>
szanuję ludzi którym ten film się podobał, bo rozumiem że podobać się może, jeśli Wan nie spodobają się moje (listę ulubionych mam na blogu :D ) też zrozumiem.

tomus1125

Masz jakąś maniakalny nawyk wygłaszania błędnych opinii. Teraz błędnie sugerujesz, że babka nie wychodziła z pokoju.

ocenił(a) film na 2
nemo989

czyżby tak nie powiedziała? kazała mu zgadywać nawet od jak dawna się jej to udaje

tomus1125

Nie było mowy o nie wychodzeniu z pokoju. Widać, że twoja nieadekwatna ocena filmu wynika z braku znajomości tego co oceniasz.

Dominik nie tylko mógł mieć pokój z łazienką, ale na pewno miał. Przy uważnym oglądaniu filmu widać, że jego pokoju były dwie pary drzwi.

użytkownik usunięty
tomus1125

W sumie chciałem własnie napisać, że to dobre zagadnienie, ale koniec końców, skoro nic nie żarł, to i srać nie musiał.

Powyżej zostało już wyjaśnione,ale możesz się pocieszyć, że nie jesteś jedynym forumowiczem, który wykazał się bezmyślnością

użytkownik usunięty
nemo989

morda, robaku

Ja tylko zwróciłem uwagę, na to jak bardzo musisz być bezmyślny, skoro nie zrozumiałeś wyjaśnienia.

użytkownik usunięty
nemo989

morda, robaku

ocenił(a) film na 2

lepiej bym tego nie ujął :)

tomus1125

Kolejne potwierdzenie Twojej bezmyślności.

ocenił(a) film na 2
nemo989

prawdę mówiąc to co o mnie sądzisz obchodzi mnie mniej więcej tyle, co wpływ księżyca na płodność mrówek

tomus1125

Prawdę mówiąc niewiele mnie obchodzi, co sądzisz o tym co ja sądzę o Tobie.
Jak tylko wskazuję i uzasadniam błędność Twoich wypowiedzi innym forumowiczom.

ocenił(a) film na 2
nemo989

tak jakby słowa bezmyślny były do tego potrzebne.
patrz wypowiedź na dole

tomus1125

wyjaśnienie dlaczego użyłem określenia bezmyślny
patrz wypowiedź na dole

Dlaczego ktoś miałby słuchać kogoś tak bezmyślnego? I nie wiem po co piszesz czym jesteś.

użytkownik usunięty
nemo989

morda, robaku

Nadal nie wiem dlaczego ktoś miałby słuchać kogoś tak bezmyślnego i nadal nie wiem po co piszesz czym jesteś.

użytkownik usunięty
nemo989

morda, robaku

Nadal nie wiem dlaczego ktoś miałby słuchać kogoś tak bezmyślnego i nadal nie wiem po co piszesz czym jesteś

użytkownik usunięty
nemo989

morda, robaku

Nadal nie wiem dlaczego ktoś miałby słuchać kogoś tak bezmyślnego i nadal nie wiem po co piszesz czym jesteś

użytkownik usunięty
nemo989

morda, robaku

Nadal nie wiem dlaczego ktoś miałby słuchać kogoś tak bezmyślnego i nadal nie wiem po co piszesz czym jesteś

ocenił(a) film na 9
nemo989

Co za fascynująca konwersacja.

ocenił(a) film na 2
Merkura

niezły burdel zrobiłem tym pytaniem :)

ocenił(a) film na 9
tomus1125

Nie da się ukryć. :> Ale nieźle się uśmiałam czytając te durne posty nema.

ocenił(a) film na 2
Merkura

raz wygrałem flachę w zakładzie z kumplem o to po jakim czasie nemo się wtrąci hehe :p

Merkura

Niezły syf muszisz mieć u siebie, skoro nie zrozumiałaś mojej sugesti do czego służy toaleta.

tomus1125

Wdzę, że jesteś dumny z tego, że wykazałeś się bezmyślnością.

ocenił(a) film na 2
nemo989

piszę tu głównie dla tego, że bawią mnie Twoje odpowiedzi :)

tomus1125

skoro bawi Cię wytykanie Twojej bezmyślności :)

ocenił(a) film na 9
tomus1125

Czy to jest jakiś psychofan tego filmu?

Merkura

Czy to jakaś fanka bezmyślności?

ocenił(a) film na 2
nemo989

dostałeś odpowiedź na swoim poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones