PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418952}

Salt

6,5 154 613
ocen
6,5 10 1 154613
4,7 17
ocen krytyków
Salt
powrót do forum filmu Salt

Tak dawno nie widziałam takiego nagromadzenia absurdalnych scen i kompletnego braku
logiki, że wytworzyła się we mnie pewna doza podziwu dla reżysera, że potrafił upchać to wszystko
w jednym filmie ;) Daję 4, bo od mniej więcej połowy filmu śmiałam się w głos, a to też się ceni -
nieważne, że chyba nie było zamysłem twórców...

ocenił(a) film na 5
mala19olkapom

Też chciałem dać 4/10 no ale ostatecznie +1 za Jolie i Daniela ( wiem wiem to słabe argumenty ale oni ten film jakoś tam ratowali ) , non stop akcja i do połowy całkiem niezła. Ale zgadzam się że fabuła naiwna i naciągana. Cóż... to nie jest kino akcji wysokiej półki.

ocenił(a) film na 2
mala19olkapom

Ten film jest tak głupi, że szkoda to opisywać. Oglądałem do momentu jak laska zaczęła przeskakiwać niewzruszona po ciężarówkach i mostach, i przełączyłem bo debilizmów nie znoszę. Lecąc z innego kanału, trafiłem znowu na ten film. Tym razem była to scena walki 100kg faceta z 60kg kobietą w centrum informatycznym gdzie odpalali rakiety. Głupoty takie, że oczy wypadają z oczodołów. Kabaret. I wyłączyłem. Szkoda prądu.

ocenił(a) film na 5
h_pat

Tak zgadzam się. Szkoda prądu. Właśnie wyłączyłem. Idę spać.

użytkownik usunięty
mala19olkapom

Mam dokładnie takie samo odczucia po obejrzeniu tej fabularnej plątaniny.

ocenił(a) film na 2
mala19olkapom

Dzieło w stylu latających sztyletów. Prawa fizyki nie obowiązują.

ocenił(a) film na 3
mala19olkapom

Dałam 3 gwiazdki za Daniela. Typowy holiłódzki produkcyjniak o dzielnej amerykańskiej agentce i złych Rosjanach. Jakie to złe... A tyle ambitnych i dobrych filmów można by nakręcić za jedną gażę Jolie...

mala19olkapom

Film głupi i naiwny, przy którym Drużyna A wydaje sie byc wiarygodnym dokumentem na faktach. Rozumiem, ze kino akcji czasami zalatuje fantasy, ale tutaj mamy taki natłok niewiarygodnych bzdurnych momentow, których zdrowy, normalny człowiek nie jest w stanie udzwignąć. np: za pomoca tasera steruje policjantem który naciska na pedał gazu i zwalnia i przyspiesza

ocenił(a) film na 2
onet318

Najlepsze jaja, ze ktos dal kase na druga czesc tego gniotu. Takze salt2 niebawem. Co tym razem moze nas zaskoczyc? Chyba wylacznie nutka realizmu ;)

h_pat

UFO, zombie, wszystko sie moze zdarzyc ;)
Film i tak pewnie zarobi na siebie, przeciętni zjadacze popcornu poleca na film, bo gra Angelina Jolie i będą sie "odmóżdzać" jak to okreslił kiedys jeden z forumowiczów.
Ja mógłbym obejrzec takiego cos z angelina gdyby było to w konwencji Różowej Pantery, wtedy wiem ze nikt nie bierze tego na serio.

ocenił(a) film na 6
mala19olkapom

Czytam powyższe komentarze i nawet się z nimi zgadzam, ale dałem to 6(w tym +1 za Angelinę). Chciałem tylko zauważyć, że tak naprawdę to była rosyjska agentka nie amerykańska. Niedzielni patrioci pewnie docenią ten film, bo jedynego Niemca utopili;-)

ocenił(a) film na 2
mala19olkapom

totalna lipa to już nawet dzieci są mądrzejsze od tego filmu :D

mala19olkapom

szczekajcie ile chcecie: 10/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones