PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1113}
7,8 263 606
ocen
7,8 10 1 263606
7,2 18
ocen krytyków
Sami swoi
powrót do forum filmu Sami swoi

w ogóle w jakim oni języku mówią .

ocenił(a) film na 1
lukbal

w starohebrajskim, młocie
w starohebrajskim, młocie

Niedopowiedziany

a w jakim maja mówić. wszystkie stare filmy maja swój specyficzny język. każde słowo jest starannie dobrane. ponadto przez cały film coś się dzieje, jest jakaś akcja i nie jest nudno. nowe filmy często nie maja się co równać

ocenił(a) film na 10
lukbal

Teraz też jest śmieszny i sobie możesz zaprzeczać ale i tak większość polaków swoje wie.

ocenił(a) film na 9
lukbal

lukbal kim ty jestes, jakims spedalonym EMOPEDAŁEM?? film to klasyka, jest swietny, a mowia jak to w starych filmach. Idz ogladac swoje pedalskie bajki dla emociot! nara

9/10

ocenił(a) film na 10
Super_Predator

Wtedy takim językiem mówili, więc tak przedstawili to w filmie...
P.S. Predator, każdy ma swój gust i nie musi się ten film wszystkim podobać, ale żeby od razu od pedałów i od emo wyzywać. To chyba nie on ma problemy... xD

ocenił(a) film na 10
lukbal

Po polsku z kresowym akcentem. Dla mnie całkowicie zrozumiałym, mimo że mieszkam na Śląsku. Ale do zrozumienia trzeba trochę inteligencji.

lukbal

Nie którzy ludzie i teraz tak mówią. Da się wszystko zrozumieć.

doda_18

to nie jest język jakim "kiedyś mówili" to jest język z kresów. We wschodniej Polsce na prowincji dalej tak mówią. Wiem bo sam pochodzę z woj. lubelskiego.

ocenił(a) film na 10
tommo

a mnie się właśnie podoba sposób ich mówienia ;) Zwłaszcza Jadźki ;D maja
taki niespotykany zaśpiew ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones